Rabbit&Friends Lampka Miś duży biały z pilotem

Lampka Miś z pilotem Materiał: silikon i ABS Zawartość opakowania: lampka, kabel micro USB, instrukcja. Wymiary: 11,1 x 11,1 x 16 cm Instrukcja obsługi: 1. Przed pierwszym użyciem należy naładować lampkę do końca, za pomocą dołączonego kabelka i portu micro USB. 2. Pełne naładowanie trwa około 3...

71.99 zł

-12%

82.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Lampka silikonowa z pilotem Biały Miś od Rabbit&Friends pomoże twojemu dziecku spokojnie przespać każdą noc. Daje łagodne, rozproszone światło, które nie razi w oczy, a jednocześnie pomaga przełamać ciemność, wywołującą u wielu dzieci lęk. Do lampki dołączono pilot, umożliwiający jej łatwą obsługę – przy pomocy intuicyjnych guzików włączysz światło, zmienisz jego kolor i natężenie, a także wybierzesz jeden z czterech programów płynnej zmiany kolorów.

Produkt został wykonany z miękkiego silikonu o „pudrowym” wykończeniu, co sprawia, że jest wyjątkowo przyjemny w dotyku. Dziecko może dowolnie ściskać lampkę, która po kilkunastu sekundach wróci do pierwotnego kształtu. Z kolei przyjazny nadruk z misiem nada pokojowi dziecięcemu unikalnej atmosfery i sprawi, że maluch będzie czuł się bezpiecznie.

Lampka emituje światło o średnim natężeniu, które doskonale wycisza dziecko przed snem. Pilot łącznie pozwala na wybór 15 kolorów (prócz domyślnego białego) i 4 programów migotania.

 • wysokość: +/- 16 cm
 • średnica podstawy: +/- 11 cm
 • wzór: Biały Miś
 • materiał: silikon i plastik ABS
 • zasilanie: lampka ładowana kablem USB

Instrukcja obsługi:
1. Przed pierwszym użyciem należy naładować lampkę do końca, za pomocą dołączonego kabelka i portu micro USB.
2. Pełne naładowanie trwa około 3 godzin. W trakcie ładowania czerwona dioda będzie migać. Nieprzerwane świecenie diody sygnalizuje naładowanie lampki. Po zakończeniu ładowania należy pamiętać o odłączeniu lampki od źródła zasilania.
3. Aby włączyć lampkę, należy nacisnąć główny przełącznik znajdujący się pod spodem lampki (lub nacisnąć przycisk ON na pilocie).
4. Po 2 godzinach lampka automatycznie się wyłącza. Aby ją aktywować, należy nacisnąć przycisk ON na pilocie lub przycisk pod spodem lampki.
5. Za pomocą pilota można regulować intensywność światła, ustawiać kolory świecenia i szybkość ich zmiany (4 programy).

Lampka nie jest zabawką. Dzieci mogą korzystać z niej wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.

W zestawie znajduje się silikonowa lampka Biały Miś, pilot do zmiany kolorów oraz kabel USB.

Rabbit&Friends zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokojakościowych akcesoriów do pokoju dziecięcego. W ofercie firmy można znaleźć lampki dla dzieci w różnych kształtach i rozmiarach, a także pozytywki oraz wiatraczki.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikaty: Lampka została wyprodukowana zgodnie z dyrektywą RoHS.Pozostałe informacje: Produkt posiada oznakowanie CE.

Dane producenta/dystrybutora

REGNUM s.c., ul. Boruty 2a, 03-769 Warszawa, NIP: 5262461839

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rabbit&Friends Lampka Miś duży biały z pilotem

 • Producent: Rabbit&Friends
 • Kod producenta: 52-0028
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5907222123980
 • EAN: 5907222123980
 • Wymiary: 11,1x11,1x16 cm