Rabbit&Friends Lampka Miś duży niebieski z pilotem

Lampka Miś duży z pilotem w kolorze niebieskim Ładowana przez kabel micro USB (w zestawie). Zatrzymanie koloru świecenia przez klepnięcie. Automatyczne wyłączenie lampki po 2h (możliwość ponownego włączenia za pomocą pilota). Obsługa pilotem (wybór koloru świecenia, intensywność światła, 4 tryby...

82.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Lampka Miś duży niebieski z pilotem Rabbit&Friends ułatwi zasypianie maluchom, które boją się ciemności albo nie lubią rozstawania z rodzicami. Niebieski miękki miś z miłego w dotyku silikonu oświetli dziecięcą sypialnię zmieniającym kolory nieoślepiającym światłem, a gdy dziecko zaśnie, dołączony pilot umożliwi rodzicom wyłączenie lampki bez wchodzenia do pokoju i niepotrzebnego hałasowania, bez ryzyka obudzenia swojej pociechy.

Lampka Miś Rabbit&Friends jest ładowana poprzez kabel micro USB, a po pełnym naładowaniu (trwającym ok. 3 godzin) można ją odłączyć z prądu, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i może swobodnie stać w dowolnym miejscu pokoju.

Włączenie lampki, jak i zmiana kolorów świecenia następuje poprzez lekkie klepnięcie misia. Możemy wybrać światło zmieniające kolory lub zdecydować się na jedną barwę święcącą ciągle. Za pomocą pilota możemy też wyregulować intensywność świecenia lub zmienić kolor, nawet gdy siedzimy z dzieckiem w łóżku i czytamy bajki i nie jesteśmy w stanie sięgnąć lampki ręką.

Lampka Miś jest wykonana z materiału, który po ściśnięciu wraca do swojego poprzedniego kształtu. Sympatyczna mordka niebieskiego misia spodoba się chłopcom i dziewczynkom, przyda się także rodzicom niemowlaków podczas przewijania czy karmienia w nocy, gdy nie chcemy zapalać dużej lampy, by nie rozbudzać dzidziusia ani nie razić siebie w oczy.

Instrukcja obsługi:
1. Przed pierwszym użyciem należy naładować lampkę do końca, za pomocą dołączonego kabelka i portu micro USB.
2. Pełne naładowanie trwa około 3 godzin. W trakcie ładowania czerwona dioda będzie migać. Nieprzerwane świecenie diody sygnalizuje naładowanie lampki. Po zakończeniu ładowania należy pamiętać o odłączeniu lampki od źródła zasilania.
3. Aby włączyć lampkę, należy nacisnąć główny przełącznik znajdujący się pod spodem lampki (lub nacisnąć przycisk ON na pilocie).
4. Po 2 godzinach lampka automatycznie się wyłącza. Aby ją aktywować, należy nacisnąć przycisk ON na pilocie lub przycisk pod spodem lampki.
5. Za pomocą pilota można regulować intensywność światła, ustawiać kolory świecenia i szybkość ich zmiany (4 programy).

W przypadku produktów dla dzieci duże znaczenie ma jakość wykonania. Lampki marki Rabbit&Friends przeszły wszystkie niezbędne badania, a przyznanie im certyfikatów CE i RoHS jest potwierdzeniem spełnienia rygorystycznych norm bezpieczeństwa. Dzięki temu wybierając je, możemy mieć pewność, że wybieramy produkt trwały i bezpieczny.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikaty: Lampka została wyprodukowana zgodnie z dyrektywą RoHS.Pozostałe informacje: Produkt posiada oznakowanie CE.

Dane producenta/dystrybutora

REGNUM s.c., ul. Boruty 2a, 03-769 Warszawa, NIP: 5262461839

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rabbit&Friends Lampka Miś duży niebieski z pilotem

  • Producent: Rabbit&Friends
  • Kod producenta: 52-0029
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907222123447
  • EAN: 5907222123447
  • Wymiary: 11,1x11,1x16 cm