Rabbit&Friends Lampka Miś duży różowy z pilotem

Lampka Miś duży z pilotem w kolorze różowym Ładowana przez kabel micro USB (w zestawie). Zatrzymanie koloru świecenia przez klepnięcie. Automatyczne wyłączenie lampki po 2h (możliwość ponownego włączenia za pomocą pilota). Obsługa pilotem (wybór koloru świecenia, intensywność światła, 4 tryby...

82.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Rabbit&Friends w kolorze różowym to lampka w kształcie niedźwiadka wykonana z bezpiecznego dla maluszka a zarazem przyjemnego w dotyku silikonu. Nie tylko ułatwia dziecku zasypianie, ale także stanowi świetny gadżet dla rodziców jako narzędzie ułatwiające wieczorem zabiegi pielęgnacyjne dziecka, takie jak zmiana pieluszki czy karmienie. Jednocześnie bardzo dobrze sprawdza się jako element przytulnego wystroju pokoju naszego malca. Gdy włączymy lampkę należy klepnąć, a kolory zaczną się zmieniać. Aby wybrać określony kolor należy ponownie klepnąć.

Do zestawu dołączony jest pilot, którym obsługujemy lampkę. Przy pomocy pilota możemy wybrać kolor świecenia oraz zmienić intensywność światła. Lampka posiada cztery tryby zmiany kolorów. Lampkę ładuje się przy pomocy kabla micro USB podłączanego do portu. Ładowanie, sygnalizowane miganiem czerwonej diody, do pełna trwa około trzech godzin. Gdy ładowanie zostanie zakończona, dioda będzie świecić w sposób ciągły. Wówczas należy odłączyć ładowarkę od urządzenia.

Lampkę włączamy przy pomocy głównego przełącznika, który znajduje się pod spodem bądź poprzez naciśnięcie przyciska ON na pilocie. Po dwóch godzinach użytkowania lampka automatycznie się wyłącza. Aby ją aktywować, należy ponownie skorzystać z przycisku pod spodem lampki lub użyć guzika ON na pilocie.

Wymiary: 11,1 x 11,1 x 16 cm

Ważne! Produkt nie jest zabawką. Dzieci poniżej 6. roku życia powinny korzystać z lampki pod nadzorem rodziców lub opiekunów. Należy korzystać z ładowarek o maksymalnym napięciu 5V-100 mA. Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi załączoną do zestawu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikaty: Lampka została wyprodukowana zgodnie z dyrektywą RoHS.Pozostałe informacje: Produkt posiada oznakowanie CE.

Dane producenta/dystrybutora

REGNUM s.c., ul. Boruty 2a, 03-769 Warszawa, NIP: 5262461839

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rabbit&Friends Lampka Miś duży różowy z pilotem

  • Producent: Rabbit&Friends
  • Kod producenta: 52-0030
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907222123454
  • EAN: 5907222123454
  • Wymiary: 11,1x11,1x16 cm