Radość. Moc uczuć

Nowa seria książek dla dzieci, której oś stanowią zagadnienia związane z emocjami. Mała, rudowłosa Kasia to alter ego znanej psycholożki Katarzyny Miller, która postanowiła stworzyć tę postać na potrzeby niniejszej serii. Jej bohaterka spróbuje oswoić dzieci z targającymi nimi uczuciami, czasem...
16,45 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,71 zł

Opis

Nowa seria książek dla dzieci, której oś stanowią zagadnienia związane z emocjami.

Mała, rudowłosa Kasia to alter ego znanej psycholożki Katarzyny Miller, która postanowiła stworzyć tę postać na potrzeby niniejszej serii. Jej bohaterka spróbuje oswoić dzieci z targającymi nimi uczuciami, czasem bardzo trudnymi, pokazać, że emocje dotyczą każdego, są całkowicie naturalne oraz że można sobie z nimi radzić.

Autorem książeczki "Radość. Moc uczuć" jest Miller Katarzyna.

Dzieci są ciekawe otaczającego je środowiska. Pogłębiaj wiedzę przedszkolaka czytając mu publikacje z kategorii "Poznawanie świata", przykładowo prezentowany tytuł "Radość. Moc uczuć", to brama do nieograniczonych możliwości odkrywania i eksplorowania otaczającego nas świata. Patrz, jak maluch coraz szerzej otwiera oczy ze zdumienia.

Maluchy w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książek.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością skłoni go do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu dużo trudniej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź też inne książki z serii "MOC UCZUĆ".

Jest to dość krótka lektura - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Radość. Moc uczuć" udostępniło Wydawnictwo DWUKROPEK. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to sprawdź także pozostałe publikacje tego wydawcy.