Rainbow High Color & Create Lalka z zielonymi oczami 500407 Mga Entertainment

Niech twoje prawdziwe kolory LŚNIĄ! Podobnie jak tęcza, marka Rainbow High Fashion Doll to jedyna w swoim rodzaju marka zabawek, która inspiruje dzieci do bycia jedynymi w swoim rodzaju. Kolorowa, wyrazista i inkluzywna linia modowych lalek zachęca dzieci do kreatywności w swoich historiach, sztuce...
153,79 * 212,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 158,43 zł

Opis

Niech twoje prawdziwe kolory LŚNIĄ! Podobnie jak tęcza, marka Rainbow High Fashion Doll to jedyna w swoim rodzaju marka zabawek, która inspiruje dzieci do bycia jedynymi w swoim rodzaju.

Kolorowa, wyrazista i inkluzywna linia modowych lalek zachęca dzieci do kreatywności w swoich historiach, sztuce i osobowości, a jednocześnie zawsze pozostając wiernym temu, kim chcą być. Inspiruje kreatywność. Z Color & Create bardzo łatwo jest stworzyć własną, niestandardową lalką Rainbow High.

Za pomocą dołączonych tęczowych zmywalnych markerów możesz pokolorować włosy, pokolorować stroje, pokolorować buty i pokolorować gumkę. Możesz nawet tworzyć łatwe niestandardowe projekty serca, tęcze, paski, cokolwiek tylko możesz sobie wyobrazić. A najlepsze jest to, że możesz to robić w kółko. Po prostu spłucz i powtórz tyle razy, ile chcesz. To takie proste.

Szczegóły - Rainbow High Color & Create Lalka z zielonymi oczami 500407 Mga Entertainment

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>