Rainforest Foods Chlorella & spirulina - suplement diety 300 tab. Bio

Suplement diety Aby rozwiązać dylemat wielu ludzi zastanawiających się jaką algę wybrać: spirulinę czy chlorellę, firma Rainforest Foods połączyła je w równych proporcjach w jednej tabletce. Teraz wszystkie zalety obu alg w jednej tabletce. Chlorella firmy Rainforest Foods jest uprawiana...

69.99 zł

-29%

99.00 zł

Cena za tab. : 0.23zł

Dodaj do schowka

Opis

Spirulina, podobnie jak chlorella, to alga charakteryzująca się bogactwem składników odżywczych. Jest powszechnie znanym suplementem diety, a także surowcem wykorzystywanym do produkcji kosmetyków. Dostarcza dużych ilości białka, żelaza, oraz witamin A, C, D, E i wielu innych.

Dla osób chcących połączyć suplementację spiruliną i chlorellą, firma Rainforest Foods stworzyła produkt chlorella & spirulina bio skupiający w jednej tabletce działanie dwóch alg. Zarówno spirulina, jak i chlorella były uprawiane na ekologicznych farmach z wysp Morza Południowochińskiego. Do ich wzrostu używano czystej, filtrowanej naturalnie wody, a procesy osuszania przebiegały zgodnie z zasadami produkcji bio. Po zebraniu i suszeniu chlorelli następuje bardzo ważny proces rozbijania ścian komórkowych, dzięki czemu wszystkie wartości odżywcze zawarte w chlorelli mogą być przyswajane przez nasz organizm.

Proponowany suplement diety jest odpowiedni dla wegetarian i wegan, nie zawiera bowiem żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, sztucznych konserwantów czy chemicznych ulepszaczy. Pomimo swoich właściwości odżywczych, chlorella & spirulina bio nie może być stosowana jako zamiennik pełnowartościowej diety, a jedynie jako jej uzupełnienie.

Rainforest Foods Chlorella&Spirulina BIO tabletki nie zawierają substancji wypełniających takich jak np. stearynian magnezu mający wpływ na smak (również jego potencjalny wpływ na krew i problemy systemu odpornościowego jest obecnie przedmiotem dyskusji w środowisku naukowym). Nasze tabletki to 100% czystej chlorelli i spiruliny i nic ponadto.

Rainforest Foods to firma współpracująca z najlepszymi, wieloletnimi, zaufanymi dostawcami – to właśnie dzięki najwyższej jakości surowcom dostarczanym do fabryki, wykwalifikowani specjaliści tworzą suplementy diety oraz żywność „superfoods”. Proponowane przez Rainforest Foods produkty posiadają certyfikat ekologiczny oraz certyfikat Soil Associaction. Dzięki temu możemy być pewni, że każdy etap produkcji suplementów czy „superfoods” jest w pełni ekologiczny. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami firmy dostępnymi w naszym sklepie internetowym!

W jednym opakowaniu znajduje się 300 tabletek suplementu diety, każda po 500 mg.

Odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Składniki - Rainforest Foods Chlorella & spirulina - suplement diety 300 tab. Bio

Organiczna sproszkowana chlorella, organiczna sproszkowana spirulina.

Wartości odżywcze

Zawartość w porcji dziennej:

Skład: 1 tabletka/ 6 tabletek

  • Chlorella (Chlorella Vulgaris)* 250 mg/ 1500 mg
  • Spirulina (Arthrospira Platenis)* 250 mg/ 1500 mg

* certyfikat ekologiczny

Sposób przygotowania i przechowywania

W ciągu dnia do 6 tabletek popijając wodą, najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Stosowanie w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią oraz przez osoby przyjmujące leki tylko po konsultacji z lekarzem.

Dane producenta/dystrybutora

Habio Mariola Olszewska, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rainforest Foods Chlorella & spirulina - suplement diety 300 tab. Bio

  • Producent: Rainforest Foods
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060213550681
  • EAN: 5060213550681