Rak. Nowe metaboliczne podejście do leczenia i profilaktyki nowotworów Outlet

Mistrzowskie połączenie historii i najnowocześniejszej nauki, która rzuca nowe światło na najciemniejszą diagnozę ludzkości. Dla każdego dotkniętego rakie - oraz dla lekarzy, którzy z nim walczą - książka ta odsłania nową i pełną nadziei perspektywę. Odkrywa nowe, ekscytujące, nietoksyczne terapie,...
30,00 * 59,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,57 zł

Opis

Mistrzowskie połączenie historii i najnowocześniejszej nauki, która rzuca nowe światło na najciemniejszą diagnozę ludzkości.

Dla każdego dotkniętego rakie - oraz dla lekarzy, którzy z nim walczą - książka ta odsłania nową i pełną nadziei perspektywę. Odkrywa nowe, ekscytujące, nietoksyczne terapie, będące konsekwencją rodzącej się metabolicznej teorii raka. Terapie te mogą pewnego dnia okazać się punktem zwrotnym w walce z naszym odwiecznym wrogiem. Pokazują nam, w jaki sposób teoria metaboliczna przeobraża pole bitwy, kierując badania na inny sposób leczenia nowotworów, będący raczej formą łagodnej rehabilitacji niż ostrej walki.

W tym zdecydowanym odejściu od obecnej "ukierunkowanej" rewolucji, z którą mamy do czynienia w dziedzinie leków przeciwnowotworowych, zaprezentowane terapie metaboliczne mają jedną uderzającą cechę, która je wyróżnia - możliwość leczenia wszystkich rodzajów nowotworów, poprzez wykorzystanie słabego punktu wszystkich komórek nowotworowych: dysfunkcyjnego metabolizmu.

Opinie o książce


"Informacje przedstawione w książce W poszukiwaniu prawdy o RAKU będą miały głębokie konsekwencje w leczeniu i zapobieganiu nowotworom. Metaboliczne terapie będą skuteczniejsze i mniej toksyczne niż obecne terapie genowe i immunologiczne, poprawią jakość życia oraz przedłużą życie milionów pacjentów na całym świecie."

THOMAS N. SEYFRIED, PhD, autor książki Cancer as a Metabolic Disease

"Genialna książka z aktualnymi informacjami, zawierająca fachowe zestawienie zagadnień związanych z nowotworami. Czyta się ją jak powieść, jest łatwa do zrozumienia przez wszystkich, którzy interesują się nowym podejściem do tematu raka i leczenia go. Polecam ją pacjentom, rodzinie, przyjaciołom, współpracownikom i osobiście często się do niej odwołuję."

Dr NASHA WINTERS, ND,

"Fenomenalna książka W poszukiwaniu prawdy o RAKU, obowiązkowa lektura dla każdego, kto ma raka lub zna kogoś, kto na niego choruje. Cały czas podkreślam jej ogromne znaczenie. Zdobądź ją i przeczytaj."

Dr JOSEPH MERCOLA, mercola.com

"Autor zabiera nas w ponad stuletnią, ekscytującą podróż przez badania nad zrozumieniem i zwalczeniem tej choroby. W poszukiwaniu prawdy o RAKU to wspaniała i intrygująca naukowa książka."

ROBERT L. ELLIOT, MD, PhD,

"Absolutnie obowiązkowa lektura, aby zrozumieć historię i ewolucję współczesnej terapii przeciwnowotworowej."

JOSEPH C. MAROON, MD, autor The Longevity Factor

Szczegóły - Rak. Nowe metaboliczne podejście do leczenia i profilaktyki nowotworów

  • Autorzy: Ms, Travis Christofferson
  • Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Aba
  • Oprawa: Twarda
  • Ilość stron: 368
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978836571707833
  • Język: polski
  • ISBN: 9788365717078
  • EAN: 978836571707833
  • Wymiary: 15.5x23.0cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>