Recykling zrobisz to sam

PROSTE PROJEKTY atrakcyjnych PRZEDMIOTÓW do SAMODZIELNEGO wykonania przez dziecko z MATERIAŁÓW RECYKLINGOWYCH. ŁATWO DOSTĘPNE materiały do wykonania przedmiotów zyskują NOWE ZASTOSOWANIE. Szczegółowe INSTRUKCJE KROK PO KROKU opatrzone zdjęciami. Fantastyczne pomysły na WIELE GODZIN KREATYWNYCH...

21.66 zł

-13%

24.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

PROSTE PROJEKTY atrakcyjnych PRZEDMIOTÓW do SAMODZIELNEGO wykonania przez dziecko z MATERIAŁÓW RECYKLINGOWYCH.

ŁATWO DOSTĘPNE materiały do wykonania przedmiotów zyskują NOWE ZASTOSOWANIE.

Szczegółowe INSTRUKCJE KROK PO KROKU opatrzone zdjęciami.

Fantastyczne pomysły na WIELE GODZIN KREATYWNYCH ZAJĘĆ w domu i w przedszkolu.

Książka uświadamia dziecku, że z MATERIAŁÓW ODPADOWYCH można SAMODZIELNIE wykonać PRZYDATNE I ATRAKCYJNE PRZEDMIOTY. Z publikacji przedszkolak dowie się, jakie to MATERIAŁY i w jaki SPOSÓB można je wykorzystać. Po zapoznaniu się z tą książką inaczej spojrzy na tzw. śmieci: ROLKI PO PAPIERZE TOALETOWYM, KARTONY I PUDEŁKA, MAKULATURĘ, PLASTIKOWE BUTELKI, WYTŁOCZKI PO JAJKACH, KORKI OD BUTELEK.

Instrukcjom „krok po kroku” towarzyszą RADY i UWAGI ułatwiające bezpieczne wykonanie projektów oraz CIEKAWOSTKI dotyczące przedmiotów, którymi dziecko może obdarować bliskie osoby lub z których może samo korzystać. Do każdego projektu dodano PODPOWIEDŹ, jakie ZASTOSOWANIE mogą mieć wykonane przedmioty.

Na końcu książki są zamieszczone PYTANIA SPRAWDZAJĄCE, bo zawsze warto się przekonać, ile zostało dziecku w głowie, oraz DYPLOM MISTRZA RECYKLINGU, który dziecko może wyciąć i powiesić w swoim pokoju.

Książka
jest przeznaczona nie tylko dla przedszkolaków
ćwiczy ZDOLNOŚCI MANUALNE
uczy PRECYZJI i CIERPLIWOŚCI
wzbogaca wiedzę i słownictwo
rozwija kreatywność i rozbudza ciekawość

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Recykling zrobisz to sam