Redox Jonizowana woda alkaliczna 240 ml

Jonizowana żywa woda alkaliczna - pH - 9,5 - skutecznie neutralizuje wolne rodniki i niweluje kwasowość często spożywanych art. spożywczych zakwaszających organizm. SKŁADNIKI Woda alkaliczna, jonizowana ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.

2.99 zł

-23%

3.89 zł

Cena za L : 12.46zł

Dodaj do schowka

Opis

Szukasz sprawdzonego sposobu na nawodnienie organizmu? Doskwiera ci przemęczenie? Jonizowana woda alkaliczna jest polecanym rozwiązaniem. Zdrowie i odpowiednia podaż płynów idą ze sobą w parze.

Ta woda to gwarancja:
- skutecznego ugaszenia pragnienia dorosłego,
- dobrego i spokojnego samopoczucia,
- zasadowego odczynu pH,
- wysokiego zmineralizowania cieczy,
- udanego wyczynowego treningu.

Właściwości alkalizujące wody stawiają ją na równi z najważniejszymi napojami mineralizującymi, które są dostępne na rynku. Dzięki potencjałowi redoks (ORP) do -500 mV woda alkaliczna Redox ma intensywne działanie utleniające. Wielu miłośników tego produktu chwali go za skuteczne działanie, nazywając go "eliksirem życia". Woda jest także wyjątkowo smaczna.

Woda Redox jest produkowana przez Prodeco PPHU, firmę obecną na rynku praktycznie od początku istnienia wolnej Polski. Wypróbowana przez konsumentów, wybierana przez wybitnych sportowców - taka właśnie jest marka firmy pochodzącej z pomorskiego Banina. Warto jej zaufać, tak jak zrobiło to do tej pory już wielu klientów.

Opakowanie zawiera 250 ml jonizowanej wody alkalicznej, co stanowi jedną dzienną porcję zalecaną do spożycia. Wysokie stężenie jonów i zasadowy odczyn pH - woda wysoko zmineralizowana. Warto spożywać rano na czczo dla jak najlepszych efektów. Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. Woda niewskazana dla dzieci i osób m.in. z zaburzeniami nerek i układu moczowego.

Składniki - Redox Jonizowana woda alkaliczna 240 ml

Woda alkaliczna, jonizowana

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Bio Planet S.A., Fabryczna 9B, 05-084 Leszno k. Warszawy

Recenzje

Ocena 

Trudno powiedzieć cokolwiek o jej działaniu po jednym opakowaniu. W smaku nic szczególnego, nie ma charakterystycznych nut jak np. Muszynianka. Opis z tyłu opakowania nie bardzo mnie przekonał. Taka woda+ naszych czasów.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Redox Jonizowana woda alkaliczna 240 ml