Religia Karty Pracy 2 Outlet

Karty pracy dla uczniów drugiej klasy gimnazjum prezentują treści w atrakcyjny sposób, napisane są komunikatywnym językiem, są dostosowane do możliwości percepcyjnych ucznia, umożliwiają pracę z uczniem słabszym i zdolnym, kładą nacisk na podmiotowość ucznia, prowadzą ucznia do samodzielnego...
8,56 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,14 zł

Opis

Karty pracy dla uczniów drugiej klasy gimnazjum prezentują treści w atrakcyjny sposób, napisane są komunikatywnym językiem, są dostosowane do możliwości percepcyjnych ucznia, umożliwiają pracę z uczniem słabszym i zdolnym, kładą nacisk na podmiotowość ucznia, prowadzą ucznia do samodzielnego odkrywania i formułowania treści, porządkują i utrwalają wiedzę, gwarantują rozwój umiejętności i twórczych postaw, pobudzają do wielokierunkowej aktywności, zachęcają do samokształcenia, dają margines swobodnego działania. W ramach materiałów dydaktycznych dla 2 klasy gimnazjum przygotowano: podręcznik dla ucznia; przewodnik metodyczny; karty pracy; plany wynikowe.

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Religia Karty Pracy 2"?
Autorem podręcznika jest Danuta Jackowiak.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Religia Karty Pracy 2" opublikowało Wydawnictwo Księgarnia Świętego Wojciecha.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Ile stron ma ta pozycja?
"Religia Karty Pracy 2" to książka złożona z 100 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną graficznie. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Religia Karty Pracy 2

  • Autorzy: Danuta Jackowiak, Jan Szpet
  • Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 100
  • Format: 21 x 27.5
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978837015946733
  • ISBN: 9788370159467

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>