Repetytorium Maturalne. Niemiecki. Poziom Podstawowy. Książka Nauczyciela + CD

Książka nauczyciela zawiera: Informacje na temat zawartości wszystkich komponentów Repetytorium maturalnego Opis struktury egzaminu maturalnego z języka nowożytnego na poziomie podstawowym oraz ogólnych zasad i kryteriów oceniania wypowiedzi pisemnych i ustnych Klucz odpowiedzi do ćwiczeń z Części...
84,01 * 97,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 79,99 zł

Opis

Książka nauczyciela zawiera:

  • Informacje na temat zawartości wszystkich komponentów Repetytorium maturalnego
  • Opis struktury egzaminu maturalnego z języka nowożytnego na poziomie podstawowym oraz ogólnych zasad i kryteriów oceniania wypowiedzi pisemnych i ustnych
  • Klucz odpowiedzi do ćwiczeń z Części tematycznej
  • VOKABELKISTE ? dodatkowe informacje dotyczące słownictwa
  • LANDESKUNDEKISTE ? dodatkowe informacje kulturoznawcze
  • PROJEKTKISTE ? dodatkowe propozycje projektów
  • Trzy zestawy maturalne wraz z kluczem rozwiązań
  • Zapis nagrań do zadań na rozumienie ze słuchu

Dołączony do Książki nauczyciela TESTGENERATOR zawiera zbiór kartkówek, klasówek i testów maturalnych, które tworzą kompleksowy system oceniania.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Repetytorium Maturalne. Niemiecki. Poziom Podstawowy. Książka Nauczyciela + CD"?
Za treścią tytułu stoją Cezary Serzysko, Nina Drabich, Tomasz Gajownik.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Ile stron ma ta pozycja?
"Repetytorium Maturalne. Niemiecki. Poziom Podstawowy. Książka Nauczyciela + CD" składa się z 63 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją wrzucić do szkolnej torby.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Repetytorium Maturalne. Niemiecki. Poziom Podstawowy. Książka Nauczyciela + CD

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>