Repetytorium. Podręcznik do szkół ponadpodstawowych. Matura 2023. Poziom podstawowy i rozszerzony. Zestaw Ucznia

Nowe Repetytorium dla szkół ponadpodstawowych autorstwa Marty Rosińskiej i Lyndy Edwards, z udziałem Moniki Cichmińskiej, zostało napisane w oparciu o nowy Informator maturalny i umożliwia kompleksowe przygotowanie uczniów do wszystkich części egzaminu maturalnego na obu poziomach. Nowe...
93,33 * 110,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 88,88 zł

Opis

Nowe Repetytorium dla szkół ponadpodstawowych autorstwa Marty Rosińskiej i Lyndy Edwards, z udziałem Moniki Cichmińskiej, zostało napisane w oparciu o nowy Informator maturalny i umożliwia kompleksowe przygotowanie uczniów do wszystkich części egzaminu maturalnego na obu poziomach.

Nowe Repetytorium jest przyjazne uczniom stopniowo zwiększa poziom trudności i różnorodność wprowadzanych typów zadań egzaminacyjnych, co pozytywnie wpływa na motywację do nauki. Repetytorium to także wyjątkowy, oparty na trzech autorskich założeniach, program rozwijania znajomości środków językowych zarówno w samym podręczniku, jak i w dołączonym do niego Use of English Practice Book for Matura!

To 48-stronicowy materiał oparty na bestsellerowej publikacji dr Moniki Cichmińskiej - zaktualizowany pod kątem nowej matury i wydrukowany, dla wygody uczniów oraz nauczycieli! Dostępny do podręcznika zestaw materiałów i narzędzi zapewnia dodatkowe wsparcie podczas przygotowań do egzaminu filmy wideo wspomagają naukę słownictwa i gramatyki, a aplikacja z dodatkowymi, interaktywnymi zadaniami leksykalno-gramatycznymi ułatwia szybkie utrwalanie wiedzy np. w drodze do szkoły.

Warto wiedzieć: Do każdej Książki ucznia jest dołączony Use of English Practice Book for Matura autorstwa dr Moniki Cichmińskiej. W Use of English Practice Book for Matura znajduje się kod dostępu do aplikacji Student's App z materiałami cyfrowymi do rozdziałów 1-4 (Cyfrowa Książka ucznia, zadania On-the-go Practice, Student's Resource Centre). Nauczyciel pracujący z nowym Repetytorium w szkole może pobrać kod dostępu do materiałów i narzędzi cyfrowych (Teacher's App, Teacher's Resource Centre) na www.staffroom.pl. Materiały cyfrowe do rozdziałów 5-14 oraz Test Generator będą dostępne od września 2022.

Szczegóły - Repetytorium. Podręcznik do szkół ponadpodstawowych. Matura 2023. Poziom podstawowy i rozszerzony. Zestaw Ucznia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również