Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników poziom rozszerzony z materiałem podstawowym + Książka w wersji cyfrowej

 • Pearson
 • 1153/2022
 • 9788378829584
 • 1 dzień + czas dostawy
Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników - poziom rozszerzony z materiałem podstawowym (wydanie jednotomowe) Jest to wydanie jednotomowe repetytorium, wraz z kodem dającym dostęp do wersji interaktywnej repetytorium oraz dodatkowych zasobów na platformie eDesk (w tym filmów,...
102,99 * 114,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 99,99 zł

Opis

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników - poziom rozszerzony z materiałem podstawowym (wydanie jednotomowe)

Jest to wydanie jednotomowe repetytorium, wraz z kodem dającym dostęp do wersji interaktywnej repetytorium oraz dodatkowych zasobów na platformie eDesk (w tym filmów, ćwiczeń i powtórek).

Nowe repetytoria Pearson to gwarancja rzetelnego przygotowania egzaminacyjnego, znanego z poprzednich wydań naszych publikacji egzaminacyjnych, oraz wyjątkowo angażującego materiału, jaki docenili nauczyciele i uczniowie pracujący z bestsellerowymi seriami Pearson dla szkół średnich.

Publikacja zawiera kod dający dostęp do wersji interaktywnej repetytorium oraz dodatkowych zasobów na platformie eDesk (w tym filmów, ćwiczeń i powtórek).

Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników występuje w dwóch wersjach: wydaniu dwutomowym oraz jednotomowym. Grupom, które rozpoczną powtórki do matury dopiero w klasie maturalnej rekomendowane jest wydanie jednotomowe.

Dla kogo polecane jest repetytorium?

Repetytorium poziom rozszerzony z materiałem podstawowym rekomendowane jest dla klas, w których większość lub wszyscy uczniowie zdają egzamin na poziomie rozszerzonym. Realizuje wszystkie treści wskazane dla egzaminu na poziomie rozszerzonym, jednocześnie zapewniając kompletny materiał przygotowujący także do poziomu podstawowego, w tym: wszystkie treści z podstawy programowej i zagadnienia gramatyczne oraz wszystkie typy zadań maturalnych.

Cechy serii:

 • Nowe treści obejmujące 100% zagadnień z podstawy programowej wymaganych na egzaminie z języka angielskiego,
 • Wszystkie typy zadań wskazane w Informatorach CKE opatrzone wskazówką i treningiem maturalnym,
 • 14 rozdziałów tematycznych oraz część referencyjna i gramatyczna,
 • Książka zawiera dokładnie to, czego potrzebuje maturzysta: modelowe wypowiedzi, banki słów i zwrotów, wyjaśnienia gramatyczne i wskazówki do pracy z arkuszem egzaminacyjnym,
 • Sekcje Life Skills rozwijają umiejętności pozajęzykowe, istotne w dalszej edukacji i karierze,
 • Interaktywna wersja repetytorium to nowe funkcjonalności i dodatkowe zasoby rozszerzające wydanie drukowane.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto napisał "Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników poziom rozszerzony z materiałem podstawowym + Książka w wersji cyfrowej"?
Podręcznik "Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników poziom rozszerzony z materiałem podstawowym + Książka w wersji cyfrowej" jest opracowaniem zbiorowym, czyli w tworzenie zawartości zaangażowanych było grono osób.

 
Jaki jest numer zatwierdzenia MEN tego podręcznika szkolnego?
1153/2022 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Wbrew obiegowej opinii termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed uzyskaniem numeru dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez MEN pod kątem zgodności z ramą programową i z kryteriami merytorycznymi.

 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.

 
Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rokiem publikacji tej książki jest 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni mieć pewność, że korzystają z najnowszych podręczników.

 
Jakiego zakresu wiedzy jest podręcznik Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników poziom rozszerzony z materiałem podstawowym + Książka w wersji cyfrowej?
Książka ta jest dedykowana dla uczniów na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym.

 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją spakować do szkolnego plecaka.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.

 
Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.

 

Szczegóły - Repetytorium z języka angielskiego dla liceów i techników poziom rozszerzony z materiałem podstawowym + Książka w wersji cyfrowej

 • MEN: 1153/2022
 • Wydawnictwo Pearson
 • Rok wydania: 2022
 • Oprawa: Miękka
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788378829584
 • Język: polski, angielski
 • ISBN: 9788378829584

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>