Rexona Dezodorant Motion Sense Football Men Manchester 150 ml

 • Rexona
 • 8710847895005
 • 4 dni
Gotowy do kibicowania? Jeżeli mecze piłki nożnej to coś co przeżywasz całym sobą a Twoim ulubionym klubem piłkarskim jest Manchester City to ten produkt zdecydowanie jest dla Ciebie! Cała linia Rexona Men Football Edition została opracowana z myślą o fanach piłki nożnej, żeby zagrzewać ich do...

12.41 zł

Cena za L : 82.73zł

Dodaj do schowka

Opis

Gotowy do kibicowania? Jeżeli mecze piłki nożnej to coś co przeżywasz całym sobą a Twoim ulubionym klubem piłkarskim jest Manchester City to ten produkt zdecydowanie jest dla Ciebie! Cała linia Rexona Men Football Edition została opracowana z myślą o fanach piłki nożnej, żeby zagrzewać ich do kibicowania przez energetyzujące i pobudzające nuty zapachowe cytryny, mięty i ananasa zawarte w produkcie. Jednocześnie Rexona chroni Cię przed nieprzyjemnym zapachem i nadmiernym poceniem, w momentach kiedy piłkarskie emocje sięgają zenitu. Wiesz, że w momentach ekscytacji lub zdenerwowania ciało produkuje więcej adrenaliny co sprawia, że pocimy się bardziej? Mecze piłkarskie zdecydowanie potrafią podnieść nam poziom adrenaliny. Tym bardziej ważne jest to, że kolekcja Rexona Men Football Edition to linia produktów zawierających unikalną technologię MotionSens, która uaktywnia się kiedy się poruszasz. 48h godzin nieprzerwanej ochrony sprawia, że możesz czuć się pewnie niezależnie od tego jak bardzo emocjonujący jest mecz. Rexona – więcej ruchu więcej z życia!

 • Stworzony z myślą o fanach piłki nożnej
 • Świeżość i długotrwały zapach dzięki technologii Motionsense™
 • 48h ochrona antyperspirantu
 • Energetyzujące i orzeźwiające cytrusowe zapachy
 • Niezawodna ochrona przed przykrym zapachem i nadmiernym poceniem
 • Rexona, więcej ruchu, więcej z życia!

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga: Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać z odległości 15 cm, wyłącznie na skórę pod pachami. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.

Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rexona Dezodorant Motion Sense Football Men Manchester 150 ml

 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 8710847895005