Rise and Shine 4. Posters

Rise and Shine Build, Grow and Shine Rise and Shine pozwala każdemu dziecku osiągnąć swój potencjał i zabłysnąć. Ukierunkowane wsparcie przez cały czas pomaga nauczycielom zapewnić, że uczący się zyskują pewność siebie i osiągają najlepsze wyniki, przygotowując ich do zostania globalnymi...
109,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 92,30 zł

Opis

Rise and Shine Build, Grow and Shine Rise and Shine pozwala każdemu dziecku osiągnąć swój potencjał i zabłysnąć. Ukierunkowane wsparcie przez cały czas pomaga nauczycielom zapewnić, że uczący się zyskują pewność siebie i osiągają najlepsze wyniki, przygotowując ich do zostania globalnymi obywatelami jutra. Wciągające historie i treści z życia wzięte tworzą świat, który młodzi uczniowie mogą odnieść do własnego życia. Postacie pomocnicze zapewniają im motywację i zaangażowanie w miarę wzrostu i rozwoju, oferując wskazówki i zabawę po drodze. Wbudowane cele GSE w trakcie kursu oferują nauczycielom i uczniom realne możliwości śledzenia i mierzenia postępów oraz wspierają rygorystyczne podejście do oceniania formatywnego.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Do jakiej serii podręczników należy "Rise and Shine 4. Posters"?
Tytuł ten jest częścią serii "Rise AND Shine".
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Rise and Shine 4. Posters

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9781292316369

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również