Rise and Shine 5. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej

Rise and Shine Build, Grow and Shine Rise and Shine pozwala każdemu dziecku osiągnąć swój potencjał i zabłysnąć. Ukierunkowane wsparcie przez cały czas pomaga nauczycielom zapewnić, że uczący się zyskują pewność siebie i osiągają najlepsze wyniki, przygotowując ich do zostania globalnymi...
67,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 55,80 zł

Opis

Rise and Shine Build, Grow and Shine Rise and Shine pozwala każdemu dziecku osiągnąć swój potencjał i zabłysnąć. Ukierunkowane wsparcie przez cały czas pomaga nauczycielom zapewnić, że uczący się zyskują pewność siebie i osiągają najlepsze wyniki, przygotowując ich do zostania globalnymi obywatelami jutra. Wciągające historie i treści z życia wzięte tworzą świat, który młodzi uczniowie mogą odnieść do własnego życia. Postacie pomocnicze zapewniają im motywację i zaangażowanie w miarę wzrostu i rozwoju, oferując wskazówki i zabawę po drodze. Wbudowane cele GSE w trakcie kursu oferują nauczycielom i uczniom realne możliwości śledzenia i mierzenia postępów oraz wspierają rygorystyczne podejście do oceniania formatywnego.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Rise and Shine 5. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej"?
Za treścią książki stoją Viv Lambert, Cheryl Pelteret.
Są autorami paru podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Jaka jest data wydania "Rise and Shine 5. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej"?
Ta pozycja została opublikowana w 2021 r. "Rise and Shine 5. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Rise and Shine 5. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej"?
Tytuł ten należy do serii Rise AND Shine.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Ile stron ma ta pozycja?
95: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną ilustracjami. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Rise and Shine 5. Pupil's Book + Książka ucznia w wersji cyfrowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>