Rita. Bardo. Tom 2

  • Daniel Odija, Wojciech Stefaniec
  • Timof i cisi wspólnicy
  • 9788366347090
  • 48 godzin + czas dostawy
"Rita" to druga część futurystycznej antyutopii z cyklu "Bardo". W komiksie ponownie zanurzamy się w rzeczywistość miasta "bez końca", gdzie wymarła roślinność, giną ostatnie gatunki zwierząt, a jedzenie zastąpiły chemiczne pigułki. Czy jest szansa na ocalenie świata skażonego przekleństwem...

68.19

-31%

99.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

"Rita" to druga część futurystycznej antyutopii z cyklu "Bardo". W komiksie ponownie zanurzamy się w rzeczywistość miasta "bez końca", gdzie wymarła roślinność, giną ostatnie gatunki zwierząt, a jedzenie zastąpiły chemiczne pigułki.
Czy jest szansa na ocalenie świata skażonego przekleństwem bezpłodności? Czy despotyczne rządy Naczelnego mają rację bytu, a eksperymenty doktora Majnda zmierzają ku życiodajnym rezultatom? Wreszcie czy Stolp wyjaśni trapiącą go zagadkę?
Jeśli chcecie znaleźć odpowiedź na te i inne pytania, sięgnijcie po "Ritę", która jest kontynuacją "Stolpa".
Wojciech Stefaniec jest specjalistą od barwy i konturu - światy, które buduje, cechuje niezwykła plastyczność, a tetralogia "Bardo" to dzieło, w którym popuścił wodze wyobraźni jak nigdy dotąd. Dla miłośników komiksu - lektura obowiązkowa.
Daniel Odija do tej pory był kojarzony z powieściami na wskroś realistycznymi, opowiadającymi o problemach z transformacją ustrojową. Tetralogia "Bardo" to radykalne odejście od tej tematyki. Dwukrotnie nominowany do Literackiej Nagrody "Nike", jeden z najważniejszych polskich pisarzy w komiksie? To trzeba przeczytać.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rita. Bardo. Tom 2

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki