Roblox. Rocznik 2019 Outlet

Roblox to największa istniejąca platforma do grania online – zawiera ponad 40 milionów gier i miejsc do zobaczenia. Każdego dnia platformę odwiedza ponad 65 milionów graczy, którzy spędzają w świecie Roblox niemal 800 milionów godzin. Niniejsza ksiażka, zawierający informacje wprost od zespołu...
16,50 * 32,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,72 zł

Opis

Roblox to największa istniejąca platforma do grania online – zawiera ponad 40 milionów gier i miejsc do zobaczenia. Każdego dnia platformę odwiedza ponad 65 milionów graczy, którzy spędzają w świecie Roblox niemal 800 milionów godzin. Niniejsza ksiażka, zawierający informacje wprost od zespołu Roblox, pozwoli odnaleźć się w tym niezwykłym uniwersum. Czytelnik znajdzie tu nie tylko opisy najpopularniejszych gier na Roblox i obszerny katalog związanych z nimi przedmiotów, ale także zakulisowe wieści z kwatery głównej Roblox, a przede wszystkim praktyczne wskazówki, które pozwolą wyjść cało z najbardziej niebezpiecznej rozgrywki!

Alexander Cox, Konrad Mazurek to autor tytułu "Roblox. Rocznik 2019".

"Roblox. Rocznik 2019" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - kup dla niego też pozostałe części z serii "Reblox".

Jest to średniej długości publikacja - ma 72 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Roblox. Rocznik 2019 została wydana przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz również inne publikacje od tego wydawcy.