Robot Woki Tm Toys

Rozpocznij przygodę ze światem programowania z WOKI, robotem, który potrafi wykrywać kolory i wykonywać różne czynności w zależności od koloru. Pomóż Wokiemu rozwiązać labirynt, programując jego trasę przez kolorowe węzły, uważaj na czerwony!
209,23 * 265,91 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 160,99 zł

Opis

Rozpocznij fascynującą podróż w głąb świata programowania z robotem Woki od TM Toys. Ten innowacyjny robot nie tylko rozbudzi ciekawość Twojego dziecka, ale także nauczy je podstaw kodowania w praktyczny i zabawny sposób.

Robot Woki TM Toys - więcej niż zwykła zabawka

Robot Woki to nie tylko zabawka, ale przede wszystkim narzędzie edukacyjne. Wyposażony w zaawansowane czujniki kolorów, potrafi wykonywać różne czynności w zależności od napotkanego koloru. Dzięki temu Twoje dziecko może programować trasę Wokiego przez kolorowe węzły, tworząc własne labirynty i ścieżki do eksploracji. Ale uwaga! Czerwony kolor to sygnał ostrzegawczy - lepiej go unikać!

Nie tylko bawi, ale także uczy. Dzięki Woki, Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności logicznego myślenia, planowania oraz rozwiązywania problemów. To doskonała inwestycja w przyszłość, która przyda się w erze cyfrowej.

Od zabawy po naukę - Robot Woki TM Toys

Robot Woki to idealne narzędzie dla dzieci, które są ciekawe świata i chcą poznawać nowe technologie. Można go używać w domu, w szkole czy na zajęciach dodatkowych z programowania. Dzięki niemu nauka staje się prawdziwą przygodą!

Woki to także świetny sposób na spędzenie czasu z rodzeństwem czy przyjaciółmi. Dzieci mogą wspólnie tworzyć trasy, wymyślać nowe zadania dla robota i rywalizować, kto szybciej rozwiąże labirynt. To doskonała zabawa i nauka w jednym!

Nie czekaj i wprowadź swoje dziecko w fascynujący świat technologii z Robotem Wok od TM Toys. Tylko teraz w atrakcyjnej cenie w sklepie bee.pl! Zamów już dziś i odkryj nowy wymiar zabawy i nauki.

Szczegóły - Robot Woki Tm Toys

  • Producent: Tm Toys
  • Kod producenta: GXP-795608
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8436536809428
  • EAN: 8436536809428
  • Wymiary: 29.5 x 37.5 x 12.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również