Robot z dźwiękami i światłem Brimarex

Robot na baterie, światło i dzwięk. Dodatkowo chodzi! Towar wysyłany losowo.

35.58 zł

-50%

71.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Poznaj świat odległej przyszłości z naszym nowoczesnym robotem!

Idealna zabawka dla prawdziwego fana robotów. Każde dziecko marzy, by jego robot wyglądał jak prawdziwy. Nasza zabawka nie tylko wydaje dźwięki, ale także świeci! Jest wykonana z najwyższej jakości plastiku i posłuży naszemu dziecku przez długie lata, nawet podczas intensywnej zabawy. Prezentowany robot posiada tarczę oraz miecz do walki ze złem.

Dzięki nowemu robotowi firmy Brimarex, marzenie naszej pociechy się spełni. Realistyczna zabawka zagości w dziecięcym pokoju na czołowym miejscu. Podczas zabawy z tym dużym, realistycznym robotem, dziecko może rozwijać swoją wyobraźnię oraz kreatywność.

Zabawka przeznaczona dla dzieci już powyżej trzeciego roku życia. Dzięki temu nieco starsi fani robotów, będą mogli się bawić nie tylko ze swoimi rówieśnikami, ale także z młodszym rodzeństwem.

Wysokość robota to 27 cm. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych. Biało-niebieski lub biało-czerwony. Zabawkę wysyłamy losowo. Jeżeli chcesz kupić konkretny wariant kolorystyczny, koniecznie skontaktuj się z nami przed zakupem.

W opakowaniu znajdziemy: prezentowanego robota, miecz oraz tarczę.

Producent zabawki - Brimarex, istnieje na rynku prawie 30 lat i charakteryzuje go wysoka jakość oferowanych produktów. Wciąż cieszy się zaufaniem wśród polskich klientów.

Przy zakupie naszej zabawki masz gwarancję, że otrzymasz nowy, nieuszkodzony, wysokiej jakości produkt.

  • Wysokość robota: 27 cm.
  • Wymaga użycia baterii: 2x1,5 AA (nie dołączono).
  • Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3. roku życia.
  • Zabawka w asortymencie, wysyłana losowo.

Szczegóły - Robot z dźwiękami i światłem Brimarex

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt