Rodzina. Mama

Jest przy mnie od pierwszych chwil i będzie zawsze. Zna mnie jak nikt na świecie i kocha bezwarunkowo. Moja najukochańsza Mama.
13,15 * 17,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,62 zł

Opis

Jest przy mnie od pierwszych chwil i będzie zawsze. Zna mnie jak nikt na świecie i kocha bezwarunkowo. Moja najukochańsza Mama.

Barbara Supeł to autor historii "Rodzina. Mama".

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książeczki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Rodzina. Mama". Zbudowanie zbioru krótkich historii to świetny pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Sara Olszewska podpisuje się pod ilustracjami z wnętrza tytułu Rodzina. Mama.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 4 do 5 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książeczki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspomaga przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i sprawdź też następne bajki z cyklu "Rodzina".

Jest to krótka produkcja - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Rodzina. Mama" opublikowało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to sprawdź także inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.