Rodzina. Tata

Prowadzi mnie przez życie od pierwszego kroku. Zawsze jest obok, gotów mnie wspierać rada i miłością. Mój najukochańszy Tata.
10,16 * 17,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,96 zł

Opis

Prowadzi mnie przez życie od pierwszego kroku. Zawsze jest obok, gotów mnie wspierać rada i miłością. Mój najukochańszy Tata.

Barbara Supeł to autor historii "Rodzina. Tata".

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Rodzina. Tata". Krótka forma to dobry pomysł, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

.

Książki dla dzieci w wieku 4-5 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem doskonalenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i sprawdź także inne części z cyklu "Rodzina".

Jest to krótka produkcja - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Rodzina. Tata" wydało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz też inne pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.