Route A1 Students book + CD

Route A1 jest pierwszym podręcznikiem na polskim rynku wydawniczym przygotowującym do egzaminu TELC na poziomie A1. Jego autorzy położyli szczególny nacisk na rozwinięcie, tak ważnej w dzisiejszym świecie, umiejętności komunikowania się w różnych sytuacjach życiowych. Route A1 jest książką...
49,00 * 57,75 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 57,00 zł

Opis

Route A1 jest pierwszym podręcznikiem na polskim rynku wydawniczym przygotowującym do egzaminu TELC na poziomie A1. Jego autorzy położyli szczególny nacisk na rozwinięcie, tak ważnej w dzisiejszym świecie, umiejętności komunikowania się w różnych sytuacjach życiowych. Route A1 jest książką wyjątkowo przyjazną dla uczącego się, zawiera dużą liczbę ćwiczeń wdrażających i kontrolnych, co pomaga w opanowaniu i utrwaleniu omawianego materiału. Jest przeznaczony na 90 godzin lekcyjnych. W skład cyklu wchodzi: książka ucznia z płytą CD i książka nauczyciela z płytą CD

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Route A1 Students book + CD"?
Mariusz Andryszczyk, Marcin Jaźwiec to autorzy tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


Ile stron zawiera ta pozycja?
126 stron książki Route A1 Students book + CD.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawiera ważne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Jaka jest data wydania "Route A1 Students book + CD"?
Podręcznik Route A1 Students book + CD wydano w 2006 roku. "Route A1 Students book + CD" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory do szkoły, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Route A1 Students book + CD

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>