Route A1 Teacher's Book

Podręcznik dla nauczyciela prowadzącego zajęcia ze uczniami/studentami/kursantami uczącymi się z podręcznika Route A1. Student Book. Książka nauczyciela zawiera: wskazówki metodyczne w jęz. polskim dotyczące realizacji poszczególnych ćwiczeń; klucz do ćwiczeń zapisy nagrań z płyt CD dodatkowe,...
22,78 * 25,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,45 zł

Opis

Podręcznik dla nauczyciela prowadzącego zajęcia ze uczniami/studentami/kursantami uczącymi się z podręcznika Route A1. Student Book. Książka nauczyciela zawiera:

  • wskazówki metodyczne w jęz. polskim dotyczące realizacji poszczególnych ćwiczeń;
  • klucz do ćwiczeń
  • zapisy nagrań z płyt CD
  • dodatkowe, przeznaczone do kopiowania, ćwiczenia interaktywne do przeprowadzania w parach lub grupach do każdej jednostki kursu;
  • testy do skopiowania, sprawdzające opanowanie materiału po każdych dwóch jednostkach kursu --> również w pliku PDF do pobrania (poniżej).

Do książki nauczyciela dołączona jest płyta CD, na której znajdują się - niedostępne na płycie dla ucznia - nagrania z sekcji Revision oraz nagrania z sekcji Test Your Skills.

 

 

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "Route A1 Teacher's Book"?
Autorami tytułu są Mariusz Andryszczyk, Marcin Jaźwiec.
Są autorami paru podręczników, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie kupowanego produktu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Książka liczy 142 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną graficznie. Zawarto w niej wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Jaka jest data wydania podręcznika "Route A1 Teacher's Book"?
Ta pozycja została opublikowana w 2008. Od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Route A1 Teacher's Book

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>