Route A2. Student Book + CD

Route A2 jest pierwszym podręcznikiem na polskim rynku wydawniczym bezpośrednio przygotowującym do egzaminu TELC na poziomie A2. Może być kontynuacją podręcznika Route A1 lub pierwszym podręcznikiem w grupach, zarówno false beginners, jak i pre-intermediate. Podręcznik jest szczególnie polecany...
55,00 * 64,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 73,60 zł

Opis

Route A2 jest pierwszym podręcznikiem na polskim rynku wydawniczym bezpośrednio przygotowującym do egzaminu TELC na poziomie A2. Może być kontynuacją podręcznika Route A1 lub pierwszym podręcznikiem w grupach, zarówno false beginners, jak i pre-intermediate.

Podręcznik jest szczególnie polecany studentom studiów wyższych, osobom dorosłym kontynuującym naukę języka angielskiego, osobom wyjeżdżającym do krajów anglojęzycznych oraz do realizacji na krótkich kursach w ramach programów unijnych.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Route A2. Student Book + CD"?
Mariusz Andryszczyk, Marcin Jaźwiec to autorzy tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Jaka jest data wydania "Route A2. Student Book + CD"?
Podręcznik Route A2. Student Book + CD został wydany w 2014 roku. "Route A2. Student Book + CD" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka.


Ile stron zawiera ta pozycja?
164 to liczba stron książki "Route A2. Student Book + CD".
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną ilustracjami. Zawarto w niej liczne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Route A2. Student Book + CD

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>