Royal Rascals Lusterko do samochodu dla dziecka, żółte

Lusterko do obserwacji dziecka, które podróżuje tyłem do kierunku jazdy na tylnym siedzeniu auta. Montowane stabilnie do zagłówka, jest odporne na wstrząsy i zostało wykonane z bezpiecznego, laserowo ciętego akrylu (nie szkła). Lusterko samochodowe pozwala na zerkanie na bobasa podczas jazdy, bez...
79,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 79,00 zł

Opis

Lusterko do obserwacji dziecka, które podróżuje tyłem do kierunku jazdy na tylnym siedzeniu auta. Montowane stabilnie do zagłówka, jest odporne na wstrząsy i zostało wykonane z bezpiecznego, laserowo ciętego akrylu (nie szkła). Lusterko samochodowe pozwala na zerkanie na bobasa podczas jazdy, bez odrywania wzroku od drogi.

Parametry techniczne:

  • Materiał: akryl, polipropylen
  • Wymiary: 24,5 x 17,5 x 5 cm  

Instrukcja montażu lusterka do obserwacji dziecka:

OPCJA 1

1. Wyjmij lusterko z pudełka.  

Wskazówka 1: Pozostaw folię ochronną na lusterku do czasu, aż je zamontujesz. To pomoże zmniejszyć ślady palców, a odbicie będzie krystalicznie czyste.

Wskazówka 2: Przed przystąpieniem do montażu upewnij się, że obie klamry są rozpięte.  

2. Przypnij jeden pasek wokół zagłówka i zaciśnij aż do zabezpieczenia i powtórz te czynności z drugim paskiem. (oba paski układają się w krzyż)

3. Sprawdź dwukrotnie, czy oba paski są wystarczająco napięte.  

Wskazówka 1: Nie napinaj ich zbyt mocno - wystarczy, że lusterko będzie się pewnie trzymało na miejscu.

Wskazówka 2: Sprawdź, czy oba paski nie są skręcone.

Wskazówka 3: Sprzączki najlepiej jest umieścić w pobliżu środka zagłówka, a nie na jego krawędzi.  

4. Gdy lusterko samochodowe dla dzieci Royal Rascals® jest już bezpiecznie zamocowane, przetestuj kąt ustawienia lusterka. Obracaj i przechylaj lusterko, aż będzie ustawione tak, abyś mógł widzieć swoje dziecko, siedząc w fotelu kierowcy. Uwaga: Może być konieczne przetestowanie tego kilka razy, aż do uzyskania właściwego kąta, a także, jeśli przypadkowo szturchniesz lusterko podczas umieszczania dziecka w foteliku samochodowym. Ciesz się, widząc swoje dziecko podczas jazdy i wiedząc, że masz wszystko pod kontrolą!  

OPCJA 2

Postępuj zgodnie z instrukcjami identycznie jak w przypadku opcji 1, ale umieść pasy po przekątnej wokół zagłówka. W zależności od kształtu zagłówka w Twoim samochodzie może okazać się, że to rozwiązanie jest lepsze dla Ciebie.  

Wskazówka 1: Nie umieszczaj klamer na krawędzi zagłówka - staraj się umieścić je na środku.

Wskazówka 2: Naklejka Baby on Board – umieść ją najlepiej za zagłówkiem tylnego siedzenia po stronie kierowcy. W ten sposób nie zasłania ona widoku i znajduje się bezpośrednio na linii wzroku kierowcy.

Szczegóły - Royal Rascals Lusterko do samochodu dla dziecka, żółte

  • Producent: Royal Rascals
  • Kod producenta: R0074
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060817370074
  • EAN: 5060817370074

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>