rozmawiaj.MY RODZINA (PYTANIA). Karty z pytaniami dla całej rodziny

Wierzymy, że komunikacja jest podstawą tworzenia dobrych relacji. Zadawanie odpowiednich pytań pozwala nam jeszcze lepiej poznać członków naszej rodziny - dzieci, rodziców czy dziadków. rozmawiaj.MY RODZINA to stworzona we współpracy z psychologami gra, która pozwala dobrze się bawić i budować...

109.32 zł

-21%

139.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Wierzymy, że komunikacja jest podstawą tworzenia dobrych relacji. Zadawanie odpowiednich pytań pozwala nam jeszcze lepiej poznać członków naszej rodziny - dzieci, rodziców czy dziadków.

rozmawiaj.MY RODZINA to stworzona we współpracy z psychologami gra, która pozwala dobrze się bawić i budować więzi między członkami rodziny. Głównym jej celem jest poprawa komunikacji oraz zwiększenie bliskości. Starannie wyselekcjonowane pytania i zadania dają Ci szansę na jeszcze lepsze poznanie Twoich najbliższych.

DLA KOGO?

Gra przeznaczona jest dla 2 do 10 graczy - dzieci i rodziców ale również innych członków rodzin (dziadków, cioć, wujków etc.), osób od 5 do 105 lat. Starannie opracowane pytania stworzą przestrzeń, w której możecie szczerze komunikować się ze sobą i lepiej się poznawać.

Pytania dzielą się na 3 kategorie: ogólne (z obszarów takich jak np. czas wolny), nasza rodzina (dotyczące zwyczajów oraz relacji pomiędzy członkami rodziny) oraz pytania o emocje (powalających opowiedzieć zarówno o trudniejszych jak i weselszych momentach).

ZASADY

Gra opiera się na naprzemiennym zadawaniu pytań, szczerych odpowiedziach i aktywnym słuchaniu. Tutaj nie ma żadnych punktów i wygranych. Zwycięzcami jesteście wszyscy, a nagrodą jest wysokiej jakości czas spędzony z członkami rodziny.

JAKOŚCIOWY CZAS

rozmawiaj.MY RODZINA pomaga jeszcze lepiej się poznać i komunikować. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań poruszacie tematy zabawne i poważne, o których możliwe, że nigdy nie rozmawialiście.​ Możecie zagrać w rozmawiaj.MY w sobotnie popołudnie, na rodzinnej wycieczce, w odwiedzinach u dziadków - każda okazja jest dobra.

PREZENT IDEALNY?

rozmawiaj.MY RODZINA to świetny pomysł na prezent urodzinowy, imieninowy czy na Boże Narodzenie. Każda okazja jest idealna aby obdarować kogoś naszą grą. To wspaniały prezent dla każdego kto ma dzieci (lub wnuki, kuzynki, siostrzenice etc.) w wieku starszym niż 5 lat.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU "rozmawiaj.MY RODZINA (pytania)":

 • 50 kart z pytaniami

 • 2 karty z kołami ratunkowymi (czas i stop)

 • eleganckie pudełko z tektury introligatorskiej, zamykane na magnes, oprawione w folię satynową (w dotyku jak skóra)

 • instrukcja

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - rozmawiaj.MY RODZINA (PYTANIA). Karty z pytaniami dla całej rodziny

 • Maksymalna ilość graczy: 10
 • Minimalna ilość graczy: 2
 • Wiek od: 5
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5904151867046
 • EAN: 5904151867046
 • ISBN: 5904151867046