Rozwijanie umiejętności życiowych u dzieci...

ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI ŻYCIOWYCH U DZIECI Z AUTYZMEM LUB ZESPOŁEM ASPERGERA Każde dziecko, niezależnie od tego, czy zdiagnozowano u niego autyzm, czy zespół Aspergera, lepiej poradzi sobie w życiu, jeśli będzie umiało dbać o higienę osobistą, radzić sobie ze stresem i prosić o pomoc. Rodzice i...
40,99 * 49,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,99 zł

Opis


ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI ŻYCIOWYCH U DZIECI Z AUTYZMEM LUB ZESPOŁEM ASPERGERA

Każde dziecko, niezależnie od tego, czy zdiagnozowano u niego autyzm, czy zespół Aspergera, lepiej poradzi sobie w życiu, jeśli będzie umiało dbać o higienę osobistą, radzić sobie ze stresem i prosić o pomoc. Rodzice i nauczyciele osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu mają znaczący wpływ na funkcjonowanie swoich wychowanków w świecie. Książka zawiera wiele konkretnych przykładów, jak rozwijać umiejętności ważne w codziennym życiu.

Jennifer McIlwee Myers pisze z wyjątkowej perspektywy – zespół Aspergera rozpoznano u niej dopiero w wieku dorosłym, z kolei u jej brata autyzm zdiagnozowano jeszcze w dzieciństwie. Dzięki temu Czytelnik może utwierdzić się w przekonaniu, że świadome rozwijanie umiejętności życiowych u osób z autyzmem lub zespołem Aspergera jest bardzo ważne od najmłodszych lat.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "Rozwijanie umiejętności życiowych u dzieci..."?
Jennifer McIlwee Myers jest autorem tej książki.
Jest autorem kilku podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została opublikowana w 2016 r. Od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Ten tytuł ma 343 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną graficznie. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Rozwijanie umiejętności życiowych u dzieci...

 • Autor: Jennifer Myers McIlwee
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 343
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788377441206
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: How to teach life skills to kids with autism or Asperger's
 • Tłumacz: Sorensen Patricia
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788377441206
 • EAN: 9788377441206
 • Wymiary: 16.5x23.5x2 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>