Ruchome klocki Rozkołysana przyczepka

"Rośnie" wraz z dzieckiem od etapu zabawy na siedząco do stania i chodzenia. Przyczepka zapewnia wspanialą, innowacyjną zabawę dzięki rozkołysanej pochylni, muzyce, śmiesznym odgłosom i ruchomym klockom! "Rośnie" wraz z dzieckiem! Fisher-Price Ruchome Klocki - Rozkołysana Przyczepka umożliwia...

236.37 zł

-8%

256.92 zł

Dodaj do schowka

Opis

"Rośnie" wraz z dzieckiem od etapu zabawy na siedząco do stania i chodzenia.

Przyczepka zapewnia wspanialą, innowacyjną zabawę dzięki rozkołysanej pochylni, muzyce, śmiesznym odgłosom i ruchomym klockom! "Rośnie" wraz z dzieckiem!

Fisher-Price Ruchome Klocki - Rozkołysana Przyczepka umożliwia dziecku zabawę na 2 sposoby! Najmłodsze dzieci mogą bawić się na siedząco - na klikającym kółku maluszek może ustawiać ruchome klocki, drzwiczki do zabawy w a-kuku umożliwiają przerzucanie klocków na rozkołysaną pochylnię przyczepki, a flaga ma klekoczący koralik. W przypadku najmłodszych dzieci mamusia może podnieść tylną klapę, aby ograniczyć zabawę do wnętrza przyczepki. Kiedy dziecko już raczkuje i jest w ruchu, mama może opuścić tylną klapę. Klocki zjadą z pochylni, zachęcając do "pościgu" i raczkowania! Naciśnięcie dźwigni sprawi z kolei, że klocki zaczną się huśtać na pochylni, a dziecko w nagrodę posłucha muzyki i wesołych odgłosów!

Kiedy dziecko jest gotowe na zabawę na stojąco, wystarczy wyjąć spod spodu rączkę. Wesoła muzyczka oraz klocki, które podczas ciągnięcia przyczepki kołyszą się w przód i w tył na pochylni, zachęcają dziecko do chodzenia! Ta przyczepka zapewnia nieprzerwaną zabawę na wielu etapach rozwoju oraz możliwość ścigania ruchomych klocków!

Zestaw zawiera przyczepkę, 2 ruchome klocki ze śmiesznymi buźkami i 2 ruchome klocki z obrazkami pojazdów i przedmiotów do odkrywania
Chwytanie i układanie klocków oraz ciągnięcie wagonika wspiera umiejętności motoryczne
Muzyka i żywe kolory pomogą stymulować zmysł wzroku i słuchu dziecka!

Wiek: 6-36 miesięcy

Szczegóły - Ruchome klocki Rozkołysana przyczepka

  • Producent: Mattel
  • Rok wydania: 2015
  • Kod producenta: CFM97
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0887961058512
  • Podtytuł: CFM97
  • EAN: 887961058512
  • Wymiary: 33.0x49.0x16.6 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt