Rysowanki-zmazywanki. Urodziny borsuka

Kogo zaprosił borsuk na swoje urodziny? Jakie prezenty otrzymał od przyjaciół i jak się bawił? Dowiesz się tego, wykonując zadania z książki. Chwyć flamaster w dłoń i rysuj szlaczki, łącz kropki, szukaj różnic, rozwiązuj labirynty. Ścieraj, rysuj, baw się ze zwierzakami i ćwicz rękę!...
16,48 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,09 zł

Opis

Kogo zaprosił borsuk na swoje urodziny? Jakie prezenty otrzymał od przyjaciół i jak się bawił? Dowiesz się tego, wykonując zadania z książki. Chwyć flamaster w dłoń i rysuj szlaczki, łącz kropki, szukaj różnic, rozwiązuj labirynty. Ścieraj, rysuj, baw się ze zwierzakami i ćwicz rękę!

Rysowanki-zmazywanki to seria ze ścieralnym pisakiem, która dostarczy wiele zabawy na długie godziny! W każdej książce znajdują się różnorodne zadania do zmazywania, rysowanie szlaczków, łączenie kropek, odwzorowywanie kształtów, które usprawniają motorykę ręki, ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość.

Książeczka "Rysowanki-zmazywanki. Urodziny borsuka" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych zabaw, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książki.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i kup także inne bajki z serii "Ścieralny flamaster".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Rysowanki-zmazywanki. Urodziny borsuka" wydało Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to zobacz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.