Rysowanki-zmazywanki ze ścieralnym flamastrem..

Poznaj lisa, który uwielbia podróżować! Tym razem wybrał się w fantastyczną podróż po Europie! Co zwiedził w Warszawie, w Rzymie, a co w Berlinie? Dowiesz się tego, wykonując zadania z książki. Chwyć flamaster w dłoń i rysuj szlaczki, łącz kropki, szukaj różnic, rozwiązuj labirynty. Ścieraj, rysuj,...
17,64 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,92 zł

Opis

Poznaj lisa, który uwielbia podróżować! Tym razem wybrał się w fantastyczną podróż po Europie! Co zwiedził w Warszawie, w Rzymie, a co w Berlinie? Dowiesz się tego, wykonując zadania z książki. Chwyć flamaster w dłoń i rysuj szlaczki, łącz kropki, szukaj różnic, rozwiązuj labirynty. Ścieraj, rysuj, baw się ze zwierzakami i ćwicz rękę!

Za treścią tytułu "Rysowanki-zmazywanki ze ścieralnym flamastrem.. Lisie podróże" stoi Opracowanie zbiorowe.

"Rysowanki-zmazywanki ze ścieralnym flamastrem.. Lisie podróże" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książeczki dla dzieci w wieku 3-5 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - zamów dla niego również pozostałe części z cyklu "Rysowanki-zmazywanki".

Jest to krótka lektura - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Rysowanki-zmazywanki ze ścieralnym flamastrem.. Lisie podróże została udostępniona przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź także pozostałe pozycje od tego wydawcy.