Rzuć do celu Ks Kids Training2s

  • 4892493210297
Ćwicz umiejętności motoryczne i równowagę. Zachowuj stabilność emocjonalną. Umiejętności motoryczne są niezbędne, aby pomóc dzieciom wzmocnić swoje mięśnie i wykonywać czynności takie jakie stanie, siedzenie, chodzenie, bieganie itd. Zabawka Rzuć do celu jest bardzo przydatnym narzędziem do...

137.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ćwicz umiejętności motoryczne i równowagę. Zachowuj stabilność emocjonalną.

Umiejętności motoryczne są niezbędne, aby pomóc dzieciom wzmocnić swoje mięśnie i wykonywać czynności takie jakie stanie, siedzenie, chodzenie, bieganie itd. Zabawka Rzuć do celu jest bardzo przydatnym narzędziem do szkolenia i zabawy by wzmocnić i rozwinąć motorykę dużą dziecka. Powieś matę na solidnym i stabilnym miejscu, takim jak ściana lub drzwi. Następnie wrzucaj woreczki z groszkiem do obszarów pasujących kolorystycznie. Ta gra poprawia koordynację i równowagę dziecka, rozwija motorykę dużą i doskonali postawę ciała. Zabawa może również pomóc uwolnić wewnętrzny niepokój i gniew dzieci, by mogły zachować stabilność emocjonalną.

Zestaw zawiera:     

  • 1 matę   
  • 4 woreczki w różnych kolorach

Zabawka Rzuć do celu jest bardzo przydatnym narzędziem do szkolenia i zabawy by wzmocnić i rozwinąć motorykę dużą dziecka.

Pomoce RZUĆ DO CELU, wykorzystywane w zabawie dziecka z innymi osobami, umożliwiają wymyślanie gier. Taka zabawa wspiera rozwój społeczny: zdolność do stosowania się do reguł, współpracę z innymi oraz dzielenie z nimi emocji. Zabawka pomaga w nauce kolorów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Rzuć do celu Ks Kids Training2s

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4892493210297