Sady Wincenta Sok 100% wieloowocowy naturalnie mętny tłoczony NFC 3 l

Sok Wieloowocowy jabłkowo(65%)-gruszkowo(25%)-malinowo(5%)-aroniowy(5%), naturalnie mętny,otrzymany w wyniku tłoczenia miazgi jabłkowej, bez udziału enzymów, filtrowany, pasteryzowany, bez dodatku jakichkolwiek substancji dodatkowych, rozlewany na gorąco w atmosferze azotu i pakowany w systemie...

12.99 zł

-13%

14.99 zł

Cena za L : 4.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Sok wieloowocowy Sady Wincenta to produkt naturalnie mętny, otrzymany w wyniku tłoczenia miazgi owocowej bez udziału enzymów, filtrowany i pasteryzowany.

Nie zawiera żadnych substancji dodatkowych - jest to świeży sok, wytłoczony z owoców zaraz po zebraniu. Rozlewany jest na gorąco w atmosferze azotu i pakowany w systemie "bag in box". Oznacza to, że nie posiada bezpośredniego kontaktu ze ściankami kartonu, lecz z  pełni bezpiecznym woreczkiem.

Jego pojemność to 3 litry. Taka ilość soku została uzyskana z 4,5 kg świeżych owoców jabłek, gruszek, malin i aronii.

Produkty Sadów Wincenta to w pełni naturalne soki, produkowane metodą NFC, co jest angielskim skrótem frazy "not FROM concentrate", czyli "nie z koncentratu".

Jest to sok bezpośredni, wyprodukowany poprzez tłoczenie świeżych owoców - bez dodatków, konserwantów, cukru czy wody. Może stanowić się idealną alternatywę dla niezdrowych napojów słodzonych i być podawany do każdego rodzinnego obiadu.

Sady Wincenta to marka poparta wieloletnimi tradycjami rodzinnymi w zakresie sadownictwa.

Czyste powietrze i czysta woda górskiej kotliny Beskidów to warunki sprzyjające wzroście wielu odmian jabłek. Funkcjonujący od pokoleń rodzinny zwyczaj sadownictwa z czasem przekształcił się w sprawne przedsiębiorstwo, które od 2010 roku zajmuje się również produkcją soków. Wtedy też uruchomiona została nowoczesna tłocznia, pozwalająca na pozyskanie soku z własnych owoców, przy zachowaniu wszystkich wartości.

Składniki: Sok Wieloowocowy jabłkowo(65%)-gruszkowo(25%)-malinowo(5%)-aroniowy(5%) NFC.

Wartość energetyczna w 100 ml produktu: około 43 kcal,184kl, Cukry ogółem 9,2/100ml,Popił ogólny:0,2/100ml, Błonnik pokarmowy :0,3g/100ml, Tłuszcz całkowity:0,10g/100ml,Sól 0,01g /100ml,Weglowodany przyswajalne 10,7g/100ml, Białko 0,30/100ml, Kwas tłuszcze nasycone 0,10/100ml,Sód 30mg/1litr.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: brak.

Dane producenta: Gospodarstwo Sadownicze Wincenty Krzyżak , Żmiąca 208, 34-100 Ujanowice

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Sady Wincenta Sok 100% wieloowocowy naturalnie mętny tłoczony NFC 3 l