Salvequick Plastry na pęcherze na palce Blister Rescue 6 szt.

Salvequick Med Blister Rescue Palce 6 szt. Wyrób medyczny. Innowacyjne, hydrożelowe plastry zapewniające 360o ochronę pęcherzy palców. Opatrunki nie przyklejają się do pęcherzy i są łatwe w usuwaniu. Działanie: Salvequick Med Blister Rescue Toes chronią powierzchnię skóry w miejscu pęcherza. Dzięki...
18,99
Cena za szt. : 3.17zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,95 zł

Opis

Salvequick Med Blister Rescue Palce 6 szt. Wyrób medyczny.

Innowacyjne, hydrożelowe plastry zapewniające 360o ochronę pęcherzy palców. Opatrunki nie przyklejają się do pęcherzy i są łatwe w usuwaniu.

Działanie: Salvequick Med Blister Rescue Toes chronią powierzchnię skóry w miejscu pęcherza. Dzięki silnej adhezji utrzymują się na miejscu, są także łatwe do usunięcia bez naruszenia rany.

Szczegóły - Salvequick Plastry na pęcherze na palce Blister Rescue 6 szt.

  • Producent: Salvequick
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7310610020491
  • EAN: 7310610020491
  • Wymiary: 2.4 x 11.8 x 12.1 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Należy dokładnie oczyścić ranę i zabezpieczyć ją używając w tym celu odpowiedniego plastra. Hydrożelowy plaster najlepiej umieścić na widoczną poduszkę pęcherza, w momencie, gdy skóra jest jeszcze nienaderwana. Należy codziennie oczyszczać ranę oraz zmieniać plastry.

Przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Produkt przechowywać w temperaturze poniżej 30°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt jednorazowego użytku. Tylko do użytku zewnętrznego.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt