Sam tworzę tęczę i wieloryba Outlet

Ta książka to wspaniały zbiorek niezwykle twórczych, pomysłowych i kreatywnych projektów plastycznych i kulinarnych inspirowanych scenami biblijnymi. Kolorowa tęcza – znak Bożego przymierza. Gwiaździste niebo Abrahama, zielone żabki, korona króla Dawida. Ryba, w której wnętrzu przebywał Jonasz,...
5,55 * 12,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,16 zł

Opis

Ta książka to wspaniały zbiorek niezwykle twórczych, pomysłowych i kreatywnych projektów plastycznych i kulinarnych inspirowanych scenami biblijnymi. Kolorowa tęcza – znak Bożego przymierza. Gwiaździste niebo Abrahama, zielone żabki, korona króla Dawida. Ryba, w której wnętrzu przebywał Jonasz, dary Trzech Mędrców i smaczne przekąski… to tylko niektóre pomysły, które tu znajdziemy. Każdy projekt opatrzony został krótkim komentarzem biblijnym, dzięki czemu książka ta nie tylko zachęca do twórczej pracy, ale i zaznajamia czytelników ze Starym i Nowym Testamentem.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Sam tworzę tęczę i wieloryba"?
Christina Goodings, John Williams, Adrian Barclay to autorzy tego tytułu.
Są autorami paru podręczników, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Sam tworzę tęczę i wieloryba"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej Brak.
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Ile stron zawiera ta pozycja?
32 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Jaka jest data wydania podręcznika "Sam tworzę tęczę i wieloryba"?
Ten podręcznik został opublikowany w 2014 roku. Podręcznik "Sam tworzę tęczę i wieloryba" od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Sam tworzę tęczę i wieloryba

 • Autorzy: Adrian Barclay, Christina Goodings, John Williams
 • Wydawnictwo Jedność
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 32
 • Kod producenta: 9788376609348
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978837660934833
 • ISBN: 9788376609348
 • EAN: 978837660934833
 • Wymiary: 29.7 x 21.0 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>