Samochodzik Franek. Naukowiec Outlet

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Sprawdź, czego dowiedział się Franek ze spotkania z naukowcem! W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.
6,87 * 8,87 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,62 zł

Opis

Poczytaj o sympatycznym czerwonym samochodziku i jego przyjaciołach. Sprawdź, czego dowiedział się Franek ze spotkania z naukowcem!

W książeczce, oprócz historyjki do czytania, znajdziesz zagadki, quizy i łamigłówki.

Autorem tytułu "Samochodzik Franek. Naukowiec" jest Karolina Górska.

Książeczka pt. "Samochodzik Franek. Naukowiec" została przypisana do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem dają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać ciekawy świat maszyn!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź także pozostałe części z cyklu "Samochodzik Franek".

Jest to krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Samochodzik Franek. Naukowiec została udostępniona przez Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz również inne tytuły od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.