Samolot Puzzle 4D Modelarstwo BF-109 1:49

  • 1818912496793
Modelarstwo to hobby dla każdego. Jest to fantastyczna okazja do rozwijania wyobraźni przestrzennej, a także zdolności manualnych i artystycznych. Systematyczna praca połączona z dokładnością i cierpliwością sprawi, że każdy dzieciak stworzy coś pięknego - własny model samolotu Nazi BF-109. To nie...

15.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Modelarstwo to hobby dla każdego. Jest to fantastyczna okazja do rozwijania wyobraźni przestrzennej, a także zdolności manualnych i artystycznych. Systematyczna praca połączona z dokładnością i cierpliwością sprawi, że każdy dzieciak stworzy coś pięknego - własny model samolotu Nazi BF-109. To nie wszystko - składanie modelu 4D posiada również wymiar edukacyjny - poprzez zabawę pozwala przemycać informacje na temat historii i specyfiki danego modelu.
W każdym zestawie znajdują się części do złożenia modelu oraz instrukcja ułatwiająca stworzenie samolotu, zawierająca najciekawsze informacje na temat danego wariantu. Czy wiedziałeś, że BF-109 to pionierska konstrukcja myśliwca z czasów II Wojny Światowej, zaprojektowana przez koncern Messerschmitt AG?
Prezentowane modele będą fantastycznym prezentem zarówno dla początkujących, jak i nastolatków będących fanami modelarstwa. To także nowoczesna alternatywa dla klasycznych puzzli, która angażuje w jeszcze większym stopniu. Każda seria składa się z sześciu różnych modeli - skompletuj i złóż je wszystkie, a będą oryginalną ozdobą Twojego pokoju.
Zestawy modelarskie dla dzieci przeznaczone są dla wszystkich majsterkowiczów powyżej 8. roku życia. Modele 4D posiadają oznaczenie zgodności z normą EN 71, co jest gwarancją spełnienia wymogów dotyczących między innymi właściwości mechanicznych i fizycznych. Każdy z zestawów zapakowany jest w estetycznie wykonane pudełeczko, dzięki czemu będzie to rewelacyjny pomysł na prezent.
Wymiary opakowania:
- 22 cm x 12,5 cm x 4,5 cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Samolot Puzzle 4D Modelarstwo BF-109 1:49

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912496793
  • Język: polski
  • EAN: 1818912496793