Samoloty Hawker Hurricane. Modele Puzzle 4D 1:48

  • 1818912496786
Modelarstwo to hobby dla każdego. Jest to fantastyczna okazja do rozwijania wyobraźni przestrzennej, a także zdolności manualnych i artystycznych. Systematyczna praca połączona z dokładnością i cierpliwością sprawi, że każdy dzieciak stworzy coś pięknego - własny model samolotu Hawker Hurricane. To...

13.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Modelarstwo to hobby dla każdego. Jest to fantastyczna okazja do rozwijania wyobraźni przestrzennej, a także zdolności manualnych i artystycznych. Systematyczna praca połączona z dokładnością i cierpliwością sprawi, że każdy dzieciak stworzy coś pięknego - własny model samolotu Hawker Hurricane. To nie wszystko - składanie modelu 4D posiada również wymiar edukacyjny - poprzez zabawę pozwala przemycać informacje na temat historii i specyfiki danego modelu.

W każdym zestawie znajdują się części do złożenia modelu, naklejki oraz instrukcja ułatwiająca stworzenie samolotu, zawierająca najciekawsze informacje na temat danego samolotu. Czy wiedziałeś, że Hawker Hurricane to jednoosobowy bojownik zaprojektowany specjalnie dla królewskich sił powietrznych? Prezentowane modele będą fantastycznym prezentem zarówno dla początkujących, jak i nastolatków będących fanami modelarstwa. To także nowoczesna alternatywa dla klasycznych puzzli, która angażuje w jeszcze większym stopniu.

Seria składa się z sześciu różnych modeli - skompletuj i złóż je wszystkie, a będą oryginalną ozdobą Twojego pokoju. Zestawy modelarskie dla dzieci przeznaczone są dla wszystkich majsterkowiczów powyżej 8. roku życia. Modele 4D posiadają oznaczenie zgodności z normą EN 71, co jest gwarancją spełnienia wymogów dotyczących między innymi właściwości mechanicznych i fizycznych. Każdy z zestawów zapakowany jest w estetycznie wykonane pudełeczko, dzięki czemu będzie to rewelacyjny pomysł na prezent. Wymiary opakowania: - 22 cm x 12,5 cm x 4,5 cm.

Cena za 1 zestaw. Dostępne różne wzory - wysyłane losowo.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Samoloty Hawker Hurricane. Modele Puzzle 4D 1:48

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2020
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912496786
  • Język: polski
  • EAN: 1818912496786