Samoloty Supermarine Spitfire. Modele 4D 1:48

  • 1818912496809
Modelarstwo to hobby dla każdego. Jest to fantastyczna okazja do rozwijania wyobraźni przestrzennej, a także zdolności manualnych i artystycznych. Systematyczna praca połączona z dokładnością i cierpliwością sprawi, że każdy dzieciak stworzy coś pięknego - własny model samolotu Supermarine...

11.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Modelarstwo to hobby dla każdego. Jest to fantastyczna okazja do rozwijania wyobraźni przestrzennej, a także zdolności manualnych i artystycznych. Systematyczna praca połączona z dokładnością i cierpliwością sprawi, że każdy dzieciak stworzy coś pięknego - własny model samolotu Supermarine Spitfire. To nie wszystko - składanie modelu 4D posiada również wymiar edukacyjny - poprzez zabawę pozwala przemycać informacje na temat historii i specyfiki danego modelu. W każdym zestawie znajdują się części do złożenia modelu, naklejki oraz instrukcja ułatwiająca stworzenie samolotu, zawierająca najciekawsze informacje na temat danego samolotu.

Czy wiedziałeś, że Supermarine Spitfire jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich samolotów bojowych, na których walczyli nawet Polacy podczas II Wojny Światowej? Prezentowane modele będą fantastycznym prezentem zarówno dla początkujących, jak i nastolatków będących fanami modelarstwa. To także nowoczesna alternatywa dla klasycznych puzzli, która angażuje w jeszcze większym stopniu. Każda seria składa się z sześciu różnych modeli - skompletuj i złóż je wszystkie, a będą oryginalną ozdobą Twojego pokoju. Zestawy modelarskie dla dzieci przeznaczone są dla wszystkich majsterkowiczów powyżej 8. roku życia.

Modele samolotów 4D posiadają oznaczenie zgodności z normą EN 71, co jest gwarancją spełnienia wymogów dotyczących między innymi właściwości mechanicznych i fizycznych. Każdy z zestawów zapakowany jest w estetycznie wykonane pudełeczko, dzięki czemu będzie to rewelacyjny pomysł na prezent. Wymiary opakowania: - 22 cm x 12,5 cm x 4,5 cm.

Cena za 1 zestaw. Dostępne różne wzory - wysyłane losowo.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Samoloty Supermarine Spitfire. Modele 4D 1:48

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2020
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912496809
  • Język: polski
  • EAN: 1818912496809