Saria. Wydanie zbiorcze

  • Jean Dufaux, Paolo Serpieri, Riccardo Federici
  • Studio Lain
  • 9788395855474
Ten komiks powstawał 14 lat! Powodem była jego niezwykła oprawa graficzna. Historia ożyła tu dzięki pędzlom dwóch włoskich ilustratorów Paolo Serpieriego i Riccardo Federiciego. Twórca Drunny narysował pierwszy tom, następne to dzieła Federiciego i to jego prace najbardziej zapierają dech w...

93.00

94.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ten komiks powstawał 14 lat! Powodem była jego niezwykła oprawa graficzna. Historia ożyła tu dzięki pędzlom dwóch włoskich ilustratorów Paolo Serpieriego i Riccardo Federiciego. Twórca Drunny narysował pierwszy tom, następne to dzieła Federiciego i to jego prace najbardziej zapierają dech w piersiach. Przepiękny i niezwykle pracochłonny malarski styl oszałamia rozmachem i szczegółowością. Historię o mariażu władzy z religią napisał natomiast znany polskiemu czytelnikowi Jean Dufaux (Skarga Utraconych Ziem, Drapieżcy czy Murena)  
 
Po śmierci ojca, księcia Asanti, Saria otrzymała trzy klucze. Jeden do Raju, drugi do Piekła, a trzeci do Otchłani. Uciekając przed falangami fasci, rozpoczyna nowe życie - jako Luna, bohaterka ludu Wenecji. Aby wypełnić swoje przeznaczenie, Saria będzie musiała odważyć się na przemierzenie samego piekła… To baśń tylko dla dorosłych, gdzie mistycyzm miesza się z szeroko rozumianą fantastyką, ale także z bardzo aktualnym dyskursem religijno-politycznym.  
 
Polskie wydanie zbiorcze zawiera kompletną historię i materiały dodatkowe.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Saria. Wydanie zbiorcze

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki