Saszetka na przekąski save the ocean

Ekologiczna saszetka na przekąski Save The Ocean wykonana z przetworzonych butelek PET. Idealnie sprawdzi sie do przechowywania owoców, kanapek i innych smakołyków. W środku wyściełana jest wodoodporną tkaniną, którą bardzo łatwo można wyczyścić. Saszetka jest mała i poręczna, zamykana na suwak....

39.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczna saszetka na przekąski Save The Ocean wykonana z przetworzonych butelek PET. Idealnie sprawdzi sie do przechowywania owoców, kanapek i innych smakołyków. W środku wyściełana jest wodoodporną tkaniną, którą bardzo łatwo można wyczyścić. Saszetka jest mała i poręczna, zamykana na suwak. Dodatkowo z tyłu posiada miejsce na wpisanie danych dziecka. Doskonała w przedszkolu, szkole, domu i podróży.

Poliester z recyklingu ma taką samą wydajność, trwałość i korzyści jak zwykły poliester. Jednakże przy produkcji poliestru z recyklingu potrzeba mniej energii co jest bardziej ekologiczne. Kupowanie produktów z recyklingu zapobiega przedostawaniu się odpadów plastikowych do mórz i oceanów.  Zmniejsza naszą zależność od ropy naftowej w sektorze tekstylnym.

Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat!  Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość!

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy saszetki na przekąski Save The Ocean:

  • wyściełana wodoodporną tkaniną    
  • posiada miejsce na wpisanie danych dziecka    
  • wykonana z przetworzonych butelek PET    

wymiary: 18 x 16 x 1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Saszetka na przekąski save the ocean

  • Producent: Save The Ocean
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8422593196816
  • EAN: 8422593196816
  • Wymiary: 16 x 18 x 1 cm