NOWOŚĆ Sattva Ayurveda naturalna ziołowa farba do włosów Cassia 150 g

Sattva Ayurveda naturalna ziołowa farba do włosów Cassia 150 g

  • Sattva
  • 5903794180840
  • 3 dni
Opakowanie zawiera 100% sproszkowanych liści Cassia Obovata. Włosom jasny blond, białym i rozjaśnianym nada delikatny złoty kolor. Sproszkowane liście rośliny Cassia polecane są w szczególności do włosów łamliwych, cienkich, matowych a także zniszczonych farbowaniem chemicznym. Wyjątkowo skutecznie...

38.49 zł

Cena za kg : 256.6zł

Dodaj do schowka

Opis

Opakowanie zawiera 100% sproszkowanych liści Cassia Obovata. Włosom jasny blond, białym i rozjaśnianym nada delikatny złoty kolor. Sproszkowane liście rośliny Cassia polecane są w szczególności do włosów łamliwych, cienkich, matowych a także zniszczonych farbowaniem chemicznym. Wyjątkowo skutecznie wzmacniają zniszczone włosy wraz z cebulkami, przywracając im blask, objętość i przeciwdziałając wypadaniu. Produkt może być stosowany przez kobiety w ciąży.

Dodatkowo opakowanie zawiera: Dwie pary rękawiczek, dwa plastikowe czepki oraz pędzelek gotowe do użytku.

Sposób przygotowania i przechowywania

Umyj włosy szamponem (bez silikonów). Wymieszaj potrzebną ilość proszku z ciepłą wodą o temperaturze około 80 ° C, aby utworzyć gładką pastę. Pozostaw hennę na 30 minut. Załóż rękawiczki ochronne, aby chronić ręce przed zabarwieniem. Podziel włosy na cztery sekcje, nakładaj dokładnie pastę od nasady po końce w każdej sekcji. Owiń głowę folią i nałóż ręcznik, aby zachować odpowiednią temperaturę. Pozostaw na włosach przez 2-3 godziny. Zmyj hennę ciepłą wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Henna odżywia włosy przez 48 godzin, zatem ostateczny efekt użycia henny uzyskasz po upływie 48 godzin od jej nałożenia. Do tego czasu nie myj włosów szamponem. Przed użyciem zaleca się wykonanie testu na małym fragmencie skóry. Produkt nie testowany na zwierzętach.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Sattva Ayurveda naturalna ziołowa farba do włosów Cassia 150 g

  • Producent: Sattva
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903794180840
  • EAN: 5903794180840