Save The Ocean Piórnik, saszetka

Ekologiczny piórnik, saszetka Save The Ocean wykonana z przetworzonych butelek PET. Doskonale sprawdzi się do przechowywania szkolnych akcesoriów takich jak długopis, flamastry, gumka, itp. Można wykorzystać ją jako mini kosmetyczkę lub saszetkę na drobiazgi. Posiada jedną komorę główną zamykaną na...

38.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczny piórnik, saszetka Save The Ocean wykonana z przetworzonych butelek PET. Doskonale sprawdzi się do przechowywania szkolnych akcesoriów takich jak długopis, flamastry, gumka, itp. Można wykorzystać ją jako mini kosmetyczkę lub saszetkę na drobiazgi. Posiada jedną komorę główną zamykaną na suwak.

Poliester z recyklingu ma taką samą wydajność, trwałość i korzyści jak zwykły poliester. Jednakże przy produkcji poliestru z recyklingu potrzeba mniej energii co jest bardziej ekologiczne. Kupowanie produktów z recyklingu zapobiega przedostawaniu się odpadów plastikowych do mórz i oceanów.  Zmniejsza naszą zależność od ropy naftowej w sektorze tekstylnym.

Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat!  Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość!

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy piórnika, saszetki Save The Ocean:

  • posiada główną komorę główną zamykaną na suwak    
  • wykonana z przetworzonych butelek PET    

wymiary: 22 x 11,5 x 1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Save The Ocean Piórnik, saszetka

  • Producent: Save The Ocean
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8422593196854
  • EAN: 8422593196854
  • Wymiary: 11.5 x 22 x 1 cm