Save The Ocean Pudełko śniadaniowe

Ekologiczne pudełko śniadaniowe z materiałów pochodzących z recyklingu Save The Ocean wielokrotnego użytku. Posiada jedną komorę główną, która pomieści kanapkę oraz małą przekąskę. Zamykane jest na specjalny zatrzask zapobiegający samoistnemu otwarciu. Doskonale sprawdzi się w szkole, przedszkolu,...

29.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczne pudełko śniadaniowe z materiałów pochodzących z recyklingu Save The Ocean wielokrotnego użytku. Posiada jedną komorę główną, która pomieści kanapkę oraz małą przekąskę. Zamykane jest na specjalny zatrzask zapobiegający samoistnemu otwarciu. Doskonale sprawdzi się w szkole, przedszkolu, na wycieczce. Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat!  Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość!

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy pudełka śniadaniowego Save The Ocean:

  • wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu    
  • zamykane na zatrzask    

wymiary: 15,8 x 11 x 5,3 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Save The Ocean Pudełko śniadaniowe

  • Producent: Save The Ocean
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8422593196878
  • EAN: 8422593196878
  • Wymiary: 15.8 x 11 x 5.3 cm