Save The Ocean Słomka silikonowa - szara

Słomka Save The Ocean wielokrotnego użytku. Wykonana została z nietoksycznego silikonu spożywczego, który jest ekologiczny oraz niezwykle wytrzymały. Zapakowana w pudełeczko z uchwytem, które można przymocować np. do plecaka, torby. Do zestawu dołączono czyścik, którym w łatwy sposób wyczyścimy...

39.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Słomka Save The Ocean wielokrotnego użytku. Wykonana została z nietoksycznego silikonu spożywczego, który jest ekologiczny oraz niezwykle wytrzymały. Zapakowana w pudełeczko z uchwytem, które można przymocować np. do plecaka, torby. Do zestawu dołączono czyścik, którym w łatwy sposób wyczyścimy słomkę w środku. Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat!  Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość!

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy słomki Save The Ocean:

  • w zestawie słomka, etui oraz czyścik    
  • wykonana z silikonu    

wymiary opakowania: 8,5 cm x 3 cm    

wymiary słomki: 22 cm x  0,65 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Save The Ocean Słomka silikonowa - szara

  • Producent: Save The Ocean
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8422593196953
  • EAN: 8422593196953
  • Wymiary: 8.5 x 3 cm