Save The Ocean Termoizolacyjna torba lunchowa

Ekologiczna termoizolacyjna torba lunchowa Save The Ocean wykonana z przetworzonych butelek PET. Utrzyma ciepłą jak i zimną temperaturę jedzenia w celu zachowania świeżości na dłużej. Posiada dużą komorę główną zamykaną na suwak oraz rączki do przenoszenia. Z tyłu jest miejsce na wpisanie danych...

95.00 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ekologiczna termoizolacyjna torba lunchowa Save The Ocean wykonana z przetworzonych butelek PET. Utrzyma ciepłą jak i zimną temperaturę jedzenia w celu zachowania świeżości na dłużej. Posiada dużą komorę główną zamykaną na suwak oraz rączki do przenoszenia. Z tyłu jest miejsce na wpisanie danych kontaktowych. W środku wyściełana jest materiałem wodoodpornym, który dodatkowo łatwo wyczyścić. Doskonale sprawdzi się jako torba do szkoły, przedszkola czy na wycieczkę.

Poliester z recyklingu ma taką samą wydajność, trwałość i korzyści jak zwykły poliester. Jednakże przy produkcji poliestru z recyklingu potrzeba mniej energii co jest bardziej ekologiczne. Kupowanie produktów z recyklingu zapobiega przedostawaniu się odpadów plastikowych do mórz i oceanów.  Zmniejsza naszą zależność od ropy naftowej w sektorze tekstylnym.

Kupując produkty z kolekcji Save the Ocean jednocześnie promujesz ekologiczny styl życia i uczysz dzieci świadomości od najmłodszych lat!  Ratując oceany, ratujemy naszą przyszłość!

Problem z tworzywami sztucznymi jest problemem globalnym, który dotyczy nas wszystkich. Produkty z tego materiału, w wielu przypadkach, mają bardzo krótki okres użytkowania, a ich degradacja trwa setki lat, co powoduje skażenie środowiska. Powszechna świadomość problemów związanych z zanieczyszczeniem, ochroną różnorodności biologicznej i dbałością o ocean musi wzrosnąć w całym społeczeństwie, trzeba edukować w szczególności dzieci w młodym wieku. Dlatego marka Miquelrius przyłącza się do walki przeciwko nadmiarowi tworzyw sztucznych w oceanach poprzez wprowadzenie nowej gamy produktów ekologicznych wykonanych z materiałów poliestrowych pochodzących z recyklingu plastikowych butelek (RPET).

Cechy termoizolacyjnej torby lunchowej Save The Ocean:

  • posiada główną komorę główną zamykaną na suwak oraz rączki do przenoszenia    
  • posiada miejsce na wpisanie danych kontaktowych    
  • w środku wyściełana materiałem wodoodpornym, łatwym w czyszczeniu    
  • wykonana z przetworzonych butelek PET    

wymiary: 23 x 16 x 13 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Save The Ocean Termoizolacyjna torba lunchowa

  • Producent: Save The Ocean
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8422593196823
  • EAN: 8422593196823
  • Wymiary: 16 x 23 x 13 cm