Scentco Ołówek Eko pachnący Valentine Smencils 5 szt.

Dzieci uwielbiają pysznie pachnące ołówki, rodzice to że oszczędzają drzewa! Smencils to jedyne na rynku pachnące ołówki 100% ekologiczne.Smencils to najsmaczniej pachnące ołówki jakimi kiedykolwiek będziesz mieć okazję pisać i rysować. Ołówki wykonane są w 100% z przetworzonych gazet, wszystkie...

43.29 zł

Cena za szt. : 8.66zł

Dodaj do schowka

Opis

Dzieci uwielbiają pysznie pachnące ołówki, rodzice to że oszczędzają drzewa! Smencils to jedyne na rynku pachnące ołówki 100% ekologiczne.
Smencils to najsmaczniej pachnące ołówki jakimi kiedykolwiek będziesz mieć okazję pisać i rysować. Ołówki wykonane są w 100% z przetworzonych gazet, wszystkie składniki ołówka i jego opakowania pochodzą z recyklingu lub są przyjazne dla środowiska. Materiał z którego ołówki zostały zrobione, jest tak utwardzony, że są one tak samo wytrzymałe i można je tak samo temperować jak te drewniane.
Każdy ołówek zapakowany jest w tubę z zabawnym znaczkiem zapachu, aby ołówek który dostaniesz do ręki pachniał tak samo jak wtedy gdy został nasączony najwyższej jakości ekologicznymi olejkami.
Opakowanie Eko-Ołówków Smencils zawiera 5 ołówków w różnych zapachach, w tubach, które można kolekcjonować:
truskawka,
pianka marshmallow,
pączek,
czekolada,
jagoda.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Scentco Ołówek Eko pachnący Valentine Smencils 5 szt.

  • Producent: Scentco
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 692046913255
  • EAN: 692046913255
  • Wymiary: 22,3x1,5x6,8 cm