NOWOŚĆ Schleich 13812 Klacz rasy Haflinger

Schleich 13812 Klacz rasy Haflinger

Haflingery są bardzo łagodne, inteligentne i wszechstronne. Najczęściej już pierwsze spojrzenie na ich piękną, rudą sierść i blond grzywę podbija serce każdego miłośnika koni. Konie rasy Haflinger regularnie plasują się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych ras koni na świecie. Są to bardzo...

27.29 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Haflingery są bardzo łagodne, inteligentne i wszechstronne. Najczęściej już pierwsze spojrzenie na ich piękną, rudą sierść i blond grzywę podbija serce każdego miłośnika koni.
Konie rasy Haflinger regularnie plasują się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych ras koni na świecie. Są to bardzo ładne i wytrzymałe małe konie górskie, które mogą wypasać się przez cały rok i stawiają niewielkie wymagania pod względem pożywienia. Są bardzo cierpliwe, co sprawia, że cieszą się dużą popularnością wśród początkujących jeźdźców i dzieci. Ze względu na swój przyjazny, niezawodny i zrównoważony charakter, są nawet często wykorzystywane jako konie terapeutyczne.
Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.
Wiek: od 5 do 12 lat.
Wymiary: 13,4 x 3,2 x 9,8 cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Schleich 13812 Klacz rasy Haflinger

  • Producent: Schleich
  • Kod producenta: GXP-575274
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4055744039348
  • EAN: 4055744039348
  • Wymiary: 13,4 x 3,2 x 9,8 cm