Schleich 42528 Mobilny rynek Farm World

Na mobilnym stoisku farmerskim z programu Schleich Farm World Ben i jego mama Laura mogą oferować i sprzedawać swoje świeże produkty!Ben i jego mama Laura ładują na mobilne stoisko Schleich Farm World świeże produkty pochodzące bezpośrednio z ich gospodarstwa. Soczyste jabłka, świeże jajka,...
167,39

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 148,96 zł

Opis


Na mobilnym stoisku farmerskim z programu Schleich Farm World Ben i jego mama Laura mogą oferować i sprzedawać swoje świeże produkty!

Ben i jego mama Laura ładują na mobilne stoisko Schleich Farm World świeże produkty pochodzące bezpośrednio z ich gospodarstwa. Soczyste jabłka, świeże jajka, chrupiącą sałatę, ziemniaki prosto z pola, chłodne mleko i chrupiący chleb znajdują się już na ich wozie. Po załadowaniu wszystkiego zaprzęgają swojego pracowitego kucyka Poppy do wozu i jadą, aby sprzedawać towar na lokalnym targowisku. Czy mają wystarczająco dużo jabłek ze sobą? Towar może być układany w razie potrzeby na stoisku farmerskim, a wskaźnik wagi można również dowolnie przestawiać.
Zestaw oferuje wiele możliwości zabawy i pasuje idealnie do farmy 42407. Figury firmy Schleich są modelowane ze wszystkimi szczegółami i stanowią cenną pedagogiczną zabawę.

Artykuł należy do tematycznego programu Farm World i jest przeznaczony dla dzieci w wieku 3–8 lat.
Konika można wyprzęgać i zastępować innymi konikami z programu Schleich!

Szczegóły - Schleich 42528 Mobilny rynek Farm World

  • Producent: Schleich
  • Kod producenta: GXP-767358
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4059433383484
  • EAN: 4059433383484
  • Wymiary: 246x192 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również