Scholl Dwustronna tarka do usuwania zrogowaceń

  • Scholl
  • 5052197025170
Produkt to dwustronna tarka do usuwania zrogowaceń od Scholl.  Tarka delikatnie złuszcza i usuwa martwy naskórek, pozostawiając skórę gładką jak jedwab. Stosuj profesjonalny pilnik w zaciszu własnego domu!

25.12

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Produkt to dwustronna tarka do usuwania zrogowaceń od Scholl. 

Tarka delikatnie złuszcza i usuwa martwy naskórek, pozostawiając skórę gładką jak jedwab.
Stosuj profesjonalny pilnik w zaciszu własnego domu!

Sposób przygotowania i przechowywania

Sposób użycia: Upewnij się, że stopy są czyste i suche. Użyj strony gruboziarnistej (1 kropka na rączce) aby bezpiecznie usunąć twardą skórę i zrogowacenia. Użyj strony drobnoziarnistej (2 kropki na rączce) aby usunąć pozostałości zrogowaceń i wygładzić skórę. Po użyciu umyj tarkę w ciepłej wodzie i pozostaw do wyschnięcia. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Uwaga: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami. Nie używać na pękniętą lub podrażnioną skórę. Natychmiast zaprzestać stosowanie, jeśli skóra stanie się boląca lub podrażniona. Wyłącznie do użytku osobistego. Nie nadaje się dla osób ze słabym krążeniem krwi. Nie używać, jeśli cierpisz z powodu innych schorzeń stóp. Scholl i diabetycy Ten produkt NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Scholl Dwustronna tarka do usuwania zrogowaceń

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5052197025170

Inni Klienci kupili również